TV8

13.07.2020

TV8 kanalını halkımızın çoğunun Acun ILICALI'dan sonra tanıdığını var sayarsak yanılgıya düşeriz fikrindeyim. Acun'dan önce de interaktif TV yayın hayatıyla şu anki kadar olmasa da kendine has bir izleyici kitlesi bulunan kanalın Acun ILICALI'nın satın almasından sonra şaha kalktığı da bir gerçektir.

TV8 Ne zaman Açıldı? Kim Kurdu? - Türkiye'de TV sektörünün temellerinin atıldığı dönemden sonra çoklı yayın dönemi kuşkusuz 90'lı yıllarda gerçekleşiyor TV8'de bu dönemde yani 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu çatısı altında ilk yayın hayatına başlıyor.

Kuruluş tarihinden 2013 senesine kadar MNG Medya Grubu çatısı altındayken, 2013 yılında Acun ILICALI'nın Show TV ile olan bütün bağlarını koparıp elinde bulunan ne kadar yarışma programı varsa sahip TV8 ekranlarına taşıyarak seyircisinin karşısına kendi kanalında çıktı. Peşin sıra gelen başarılı programların yanına ekstra olarak farklı kategorilerde eğlence, dizi ve sitcomlar ilave ederek reytinglerde başarılı sonuçlar elde etmeyi başardı.

TV8 Yayın Akışı;

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2020; TV8 denilince hemen ilk aklıma gelen Survivor oluyor kesinlikle. Uzun yıllardır Survivor'ı ülkemizde yayınlayan Acun ILICALI bu konuda öyle bir tecrübe kazandı ki Survivor'ın konseptini adeta kendine göre uyarlayarak yurt dışında bir çok ülkeye pazarlamaya başladı. 2020 yılında özellikle korona virüsün etkisi altında kalan TV kanallarına nispeten Dominik ülkesinde Survivor 2020 Canlı izleyenlere aktaran Acun Ilıcalı büyük bir başarıyı da elde etmiş durumda. kanalın diğer yayın akışı programlarına göz atmak için sağ taraftaki bölümü takip etmeniz yeterli olacaktır.

MasterChef Türkiye; Geçtiğimiz sezonda adeta reyting oranlarını alt üst eden MasterChef Türkiye'nin yeni sezonda da aynı beklentiyi oluşturulması kaçınılmaz oldu. Birbirinden renkli 3 jüri üyesinin yer aldığı programda yarışmacılara verilen süre içerisinde en kusursuz yemekleri yapmak için nefes kesen koşturmaca yaşanmakta.

Yemekteyiz Programı da yayınlandığı döneme adeta damgasını vuruyor. Programda her yemeklerin en ince ayrıntısına kadar ele alınıyor ve yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet yaşanıyor.

Bir de size genç kuşağın stand-up adayı olan Eser Yenenler'in programından da bahsetmek istiyorum. Önce, Acun Ilıcalı'nın Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programında jüri görevini üstlenen Eser, daha sonra kendi programını yaparak "Eser Yenenler Show" adıyla bir nevi Beyazıt Öztürk konseptini izleyenlerin beğenisini sunuyor.

Ayrıca; Lezzet Düşkünleri, Doya Doya Moda, Doğduğun Ev Kaderindir, Survivor Panorama, Survivor Ekstra, O Ses Türkiye, Oynat Bakalım gibi bir çok farklı izleyici kitlesine hitap eden programlar yer almaktadır.

 

Yorumlar

Yorum Ekle

redd tarafından 2020-02-15 12:54:38 tarihinde gönderilmiştir.

o ses türkiye yarışmasının şampiyonunu çok merak ediyorum bakalım bu akşam kim şampiyon olacak. tahmini olanlar varmı arkadaşlar?? bu seneki isimler geçen seneye oranla sanki bi tık aşağıda kaldı.

Tubiş tarafından 2020-02-16 23:51:46 tarihinde gönderilmiştir.

Bu seneki survivor yarışmacı kadrosu tam olarak bomba. Yarışmalarda zayıf olan oyuncu her 2 takımda da yok gibi birşey. Çok sert yarışlar izleyeceğiz çok..

melih tarafından 2020-04-28 05:05:34 tarihinde gönderilmiştir.

Survivor yeni bölümleriyle 2020 yılına resmen damga vurdu. Bu Acun şanslı adam arkadaş adaya gitti korona geldi. Gitmeden önce gelse organizasyon iptal edilirdi herhalde nasip..

müptela tarafından 2020-05-01 03:18:30 tarihinde gönderilmiştir.

bu sene survivor resmen futbol maçı gibi heycanlı her bölümünde başka bir heyecan var. Özellikle konseyler ve kimlerin eleneceği tamamen sürpriz yumurta gibi. Her geçen sene üzerine koyarak devam eden survivor ekibini tebrik ediyorum

Mimka tarafından 2020-05-12 04:54:37 tarihinde gönderilmiştir.

Survivor panoramada daha aktif daha başarılı konuşmacılar görmek istiyoruz. Ayrıca survivor ile panorama arasında kontak kurulan eleme akşamları olsa daha güzel olmazmıydı?

Okan tarafından 2020-05-21 04:39:18 tarihinde gönderilmiştir.

Survivor bittikten sonra tv8 kanalında ne izlenecek? Yarıyoruz survivor kalkıyoruz survivor. Bence acun ılıcalı yarışmacıları Türkiye ye getirmek yerine dominikte farklı bir program konsepti hazirlayıp rytingleri tavan yapmaya devam etmeli

Sokratis tarafından 2020-06-04 03:00:32 tarihinde gönderilmiştir.

Bence survivorda birinciliği kesinlikle Cemal hak ediyor. Çok içten ve samimi biri inş o kazanır. Yarı finale Sercan, ve Cemal %99 kalır diyorum ben.

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar