TV264

07.07.2020

Sakarya'nın şu anda yayında olan, sadece Sakarya iline yönelik yayınlar yapan tek yerel televizyonu TV264 kanalı sayfasına hoş geldiniz.

Uzun bir süredir yayın hayatına ara veren TV264 kanalı 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren tekrar yayın hayatına başlamıştır.

Sayfamızda Türkiye'ye ait ilk yerel TV kanalını Sakarya'ya ait olanı yayınlamamdaki sebep tabi ki Sakarya'lı olmamdan kaynaklanıyor. Özellikle Sakaryaspor'a gönül verenlerin yakından takip ettiği, Sakaryaspor'a dair önemli haberlerin ve bilgilerin yayınlandığı / tartışıldığı programlarla şehrin spor gündemi ele alınıyor.

- TV264 Canlı izle sayfasında bulabileceğiniz diğer programlar arasında ön plana çıkan Turgay Özbalkanlı ile "Dök içini rahatla" yer alıyor. Halkın arasında dolaşıp halkın derdine, neşesine, şikayetlerini kısacası fikirlerine mikrofon uzatarak izleyenlerine aktarıyor ve çok uzun zamandır şehrin medyasında bilinen yüz olduğu için çok kabul görüyor.

- Spor 264 programı ise Sakaryaspor maçları öncesinde sonrasında, maç bitiminde yaptıkları röportajlarla. Teknik heyet, yönetim ve futbolculara uzattıkları mikrofonla izleyenlerine bu konuda başarılı bir yayın sunmaktadır.

TV264 Frekans Bilgileri

Türksat 3A: Uydusu 12685 Mhz Sembol Rate 27500 FEC:2/3 Yatay

 

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar