TV100

13.07.2020

Ülkemizde tv kanalları listesine her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor fakat TV100 kanalı gerçekten farklı bir kanal olarak gündeme bomba gibi düştü. Çünkü TV100 Canlı izle kanalında boy gösterecek yüzlere baktığımızda bir birinden iddialı ve tanınan yüzler görüyoruz. Bunların en başında Okan Bayülgen geliyor kuşkusuz. Uzun süredir ekranlardan uzak duran, kendi programlarının haricinde herhangi bir programa konuk dahi olmayan Okan Bayülgen severlerine müjdeyi verdi.

TV100 yayın akışı ilk bilgisi Okan Bayülgenin Uykusuzlar Kulübü ve Muhabbet Kralı programları olduğu duyruldu ve hemen akabinde bombalar ardı ardına patladı diyebiliriz çünkü Okan Bayülgen'in haricinde kanalın Haberlerini sunacak isim Murat Güloğlu olacağı açıklandı. Magazin içeriğinde programlarda ise Seren Serengil'in adı geçildiğine dair bilgiler kulağımıza geldi.

TV100 Kimin, Sahibi Kim?

İş adamı Necat Gülseven'in sahibi olduğu TV100, 3N Medya Grubu çatısı altında yer almaktadır.

TV100 Yayın Akışı Programları:
Çeşitli Haber Bültenleri, Yasemin Erbil ile Magazin Hattı, Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü, Muhabbet Kralı, Acemi Çırak, Seyir Dünyası, Bi Dünya Sevgi, Duyduk Duymadık Demeyin, İşim Ekmeğim, Operasyon, Parasal, Emre Buga ile Bakış Açısı ve Hilal Ergenekon ile Yarından önce gibi yayın akışı programları yer almaktadır.

TV 100 Kanalı Türksat Frekans Bilgisi:

Kanal Adı : TV 100

Frekansı : 12729

Polarisazyon Değeri : V - Dikey

Kapsama : Batı SR : 30000

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar