Eba TV Lise

13.07.2020

Ülkemizde bütün hayatı etkileyen Korona virüsü salgını nedeniyle okulların tatil edilmesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerin eğitim hayatından uzak kalmaması ve eğitim ile iletişimlerinin devam etmesi için TRT bünyesinde oluşturulan Eba TV kanalları üzerinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ayrı ayrı 3 tv kanalı hayata geçirilmiştir.

Bizde Eba TV Lise kanallını KavunTV.com olarak ziyaretçilerimizle paylaşarak ziyaretçilerimiz arasında eğitimini internet üzerinden izlemek isteyen olursa naklen ve canlı yayını sorunsuz bir şekilde donmadan sayfamızdan takip edebilirler.

Eğitim müfredatının devam edebilmesi açısından önemli bir adım olarak Uzaktan Eğitim sisteminin kurulmasında emeği olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarını tebrik ve takdir ediyoruz.

DİPNOT: Okulların korona virüs sebebiyle bir süre tatil edilmesiyle uzaktan eğitim sistemi olarak bilinen ve Televizyon ekranlarından eğitim gören öğrencilere Eba TV aracılığıyla ders anlatılan sisteme bir süre daha devam edileceği aktarıldı.

TRT Eba TV Lise Canlı Yayını izlerken yaşadığınız herhangi bir problem olursa lütfen bizimle iletişime geçip tarafımıza bildiriniz.

Yorumlar

Yorum Ekle

aga tarafından 2020-03-24 13:38:05 tarihinde gönderilmiştir.

hocam ders anlatırken biraz daha hızlanırmısınız çok yavaş gidiyor canım sıkılıyor izlerken adeta. ama bu hizmeti ben çok svdim devamı gelir inş :)

görüntü tarafından 2020-03-24 13:39:21 tarihinde gönderilmiştir.

bu eğitim sistemi bence kalıcı hale gelmeli =) biz bunca sene neden okula gidip gelmişiz sorgular oldum. eba tv sistemi kalıcı hale getirilip okula gitme kaldırılmalı. bana katılanlar var mı?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar