Eba TV Lise

18.06.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene TRT Eba TV Lise Canlı Yayın izle Canlı Yayını ekle..

TRT Eba TV Lise Canlı Yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

Ülkemizde bütün hayatı etkileyen Korona virüsü salgını nedeniyle okulların tatil edilmesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerin eğitim hayatından uzak kalmaması ve eğitim ile iletişimlerinin devam etmesi için TRT bünyesinde oluşturulan Eba TV kanalları üzerinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ayrı ayrı 3 tv kanalı hayata geçirilmiştir.

Bizde Eba TV Lise kanallını KavunTV.com olarak ziyaretçilerimizle paylaşarak ziyaretçilerimiz arasında eğitimini internet üzerinden kesintisiz izlemek isteyen olursa naklen ve canlı yayını youtube, blutv veya ebatv girişine gerek kalmadan, sorunsuz bir şekilde donmadan sayfamızdan takip edebilirler. Üstelik android veya iphone cep telefonlarınızdan mobil tv sayfamızdan da yayınları seyredebilirsiniz. Yayınlardan ses gelmiyor, yayın donuyor ve yayın başlamadı gibi hatalar alırsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eğitim müfredatının devam edebilmesi açısından önemli bir adım olarak Uzaktan Eğitim sisteminin kurulmasında emeği olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarını tebrik ve takdir ediyoruz.

Eba TV Lise Dersleri arasında; Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Kur'an-ı Kerim, Arapça, Tarih, Fizik, İntikap Tarihi ve Atatürkçülük, Sanat, Siyer, Fıkıh, Hadis, Akaid, Egzersiz Saati, Tefsir, Hitabet ve Mesleki Uygulama, Coğrafya, Kimya, Dinler Tarihi, Kelam, İngilizce, Biyoloji, Felsefe, Mesleki Arapça gibi dersler yer almaktadır. Bu derslere ait ders programı bilgileri canlı yayınlarda sürekli aktarılmaktadır.

DİPNOT: Okulların korona virüs sebebiyle bir süre tatil edilmesiyle uzaktan eğitim sistemi olarak bilinen ve Televizyon ekranlarından eğitim gören öğrencilere Eba TV aracılığıyla ders anlatılan sisteme bir süre daha devam edileceği aktarıldı.

TRT Eba TV Lise Canlı Yayını izlerken yaşadığınız herhangi bir problem olursa lütfen bizimle iletişime geçip tarafımıza bildiriniz.

TRT Eba TV Lise Uydu Frekans Bilgileri

Frekans: 12084
Sembol: 13750
FEC: 2/3
Polar: h

D-Smart:403. Kanal
Tivibu: 140. Kanal

TRT Eba TV Lise İletişim Bilgileri

Telefon: 0(312) 463 50 00
Fax: 0(312) 463 46 03
Twitter Sayfası: https://twitter.com/egitimbilisim
Facebook Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/egitimbilisimagi/
E-mail: [email protected]
Web: eba.gov.tr
Adres: TRT Sitesi Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-an Ankara

Yorumlar

Yorum Ekle

aga tarafından 2020-03-24 13:38:05 tarihinde gönderilmiştir.

hocam ders anlatırken biraz daha hızlanırmısınız çok yavaş gidiyor canım sıkılıyor izlerken adeta. ama bu hizmeti ben çok svdim devamı gelir inş :)

görüntü tarafından 2020-03-24 13:39:21 tarihinde gönderilmiştir.

bu eğitim sistemi bence kalıcı hale gelmeli =) biz bunca sene neden okula gidip gelmişiz sorgular oldum. eba tv sistemi kalıcı hale getirilip okula gitme kaldırılmalı. bana katılanlar var mı?

sa tarafından 2020-08-31 10:29:11 tarihinde gönderilmiştir.

ben katılıyorum neden gitmişizki bunca yıl okula

taha tarafından 2020-09-21 11:52:42 tarihinde gönderilmiştir.

ne zaman bitecek

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.