Eba TV İlkokul

26.05.2020

Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz korona virüs salgını sürecinde okulların mevcut tatil programının öne çekilmesiyle eğitim sisteminde alınan tedbirlere okulların tatil sürecinin uzatılmasıyla devam edilmekte.

Durum böyle olunca eğitim gören çocukların evlerinden çıkamadığı bu süreçte TV ekranlarından eğitim müfredatının devamını günün belirlenmiş saat dilimleriyle canlı yayınlarla evlerinden izleyerek derslerinden geri kalmamaları sağlanmakta. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından duyurulan ve ilk ders programında bizzat Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un da yer aldığı Eba TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını sayfamız KavunTV.com'dan da internetinizin olduğu her yerden naklen canlı yayın izleme imkanına sahipsiniz.

Son Dakika! : Kısa bir süreliğine uzaktan eğitim verilmesinin açıklanmasının ardından faaliyete başlayan Eba TV kanalları sağlık ve eğitim bakanlarının ortak düzenledikleri basın toplantısının ardından bir süreliğine daha devam edeceği bilgisi aktarıldı.

Eğer ziyaretçilerimize en ufakta olsa bilgi kaynağı sunma adına yaptığımız bir fayda olacaksa bundan gurur duyarız. KavunTV.com adresi olarak uzaktan eğitim gören öğrencilerimize başarılar diler, bu zor günlerin en kısa süre içerisinde geri kalmasını dileriz.

Yorumlar

Yorum Ekle

fatih tarafından 2020-03-24 13:33:14 tarihinde gönderilmiştir.

hocam dersleri harika anlatıyorsunuz fakat bazı yerlerde çok hızlı ilerliyosunuz yetişemiyoruz.

aka tarafından 2020-03-24 13:34:20 tarihinde gönderilmiştir.

ilkokul öğrencileri için süper dersler seçmişsiniz gerçekten teşekkürler. çocuğumu ders yaptırmaya zorlanıyordum tv ekranlarından ders dinleme fikri onun ilgisini çekti teşekkürler.

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Ramazan Bayramında TV'de ne var? Program ve Diziler Ramazan Bayramında TV'de ne va..
Gençliğim Eyvah Canlı izle Gençliğim Eyvah Canlı izle
Lezzet Düşkünleri Başvuru Formu, Nasıl Katılırım? Lezzet Düşkünleri Başvuru Form..
Pazartesi 15:45

Yapılan Yorumlar