Eba TV İlkokul

14.08.2020

TRT Eba TV İlkokul Canlı Yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz korona virüs salgını sürecinde okulların mevcut tatil programının öne çekilmesiyle eğitim sisteminde alınan tedbirlere okulların tatil sürecinin uzatılmasıyla devam edilmekte.

Durum böyle olunca eğitim gören çocukların evlerinden çıkamadığı bu süreçte TV ekranlarından eğitim müfredatının devamını günün belirlenmiş saat dilimleriyle canlı yayınlarla evlerinden izleyerek derslerinden geri kalmamaları sağlanmakta. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından duyurulan uzaktan eğitim ile ilk ders programında bizzat Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un da yer aldığı Eba TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını sayfamız KavunTV.com'dan mobil tv sayfamız sayesinde internetinizin olduğu her yerden naklen, kesintisiz canlı yayın izleme imkanına sahipsiniz.

Son Dakika! : Kısa bir süreliğine uzaktan eğitim verilmesinin açıklanmasının ardından faaliyete başlayan Eba TV kanalları sağlık ve eğitim bakanlarının ortak düzenledikleri basın toplantısının ardından bir süreliğine daha devam edeceği bilgisi aktarıldı.

TRT Eba TV İlkokul'da ilkokul öğrencileri için yayınlar yapılırken, Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce dersleri verilecek.

Eğer ziyaretçilerimize en ufakta olsa bilgi kaynağı sunma adına yaptığımız bir fayda olacaksa bundan gurur duyarız. KavunTV.com adresi olarak uzaktan eğitim gören öğrencilerimize başarılar diler, bu zor günlerin en kısa süre içerisinde geri kalmasını dileriz.

TRT Eba TV İlkokul İletişim Bilgileri

Telefon: 0(312) 463 50 00
Fax: 0(312) 463 46 03
E-mail: trt1@trt.net.tr
Web: https://www.trtizle.com
Adres: TRT Sitesi Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-an Ankara

TRT Eba TV İlkokul Frekans Bilgileri

Frekans: 12084
Sembol: 13750
FEC: 2/3
Polar: h

Yorumlar

Yorum Ekle

fatih tarafından 2020-03-24 13:33:14 tarihinde gönderilmiştir.

hocam dersleri harika anlatıyorsunuz fakat bazı yerlerde çok hızlı ilerliyosunuz yetişemiyoruz.

aka tarafından 2020-03-24 13:34:20 tarihinde gönderilmiştir.

ilkokul öğrencileri için süper dersler seçmişsiniz gerçekten teşekkürler. çocuğumu ders yaptırmaya zorlanıyordum tv ekranlarından ders dinleme fikri onun ilgisini çekti teşekkürler.

Hhh tarafından 2020-06-03 10:41:05 tarihinde gönderilmiştir.

Yhuhh

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.