TRT Avaz

28.03.2020

Köklerimizin ait olduğu Türk coğrafyasına yayın yapılması amacıyla TRT tarafından kurulan TRT Avaz Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Gönül bağlarımızın çok kuvvetli olduğu ülkelere dair haberlerin günlük olayların, sağlık, ekonomi, siyaset, kadın gibi kategorilerde ayrıca Azerice, Boşnakça, Kazakça, Kırgızca, Tatarca, Özbekçe, Türkçe ve Türkmence dillerinde yayınlarıyla çok başarılı bir işe imza atmaktadır TRT Avaz.

Türksat 4A uydusundan kolayca izleyebileceğiniz kanalı ayrıca, Eutelsat 7A, Yamal 301, D-Smart, Digitürk, Filbox, KabloTV, Tivibu, Vodafone TV, Turkcell TV+ ve TV-izle.com platformlarından günün her saati kolayca izleyebilirsiniz.

TRT Avaz Yayın Akışı bölümüne baktığımızda; Gök Kubbeden Yer Kubbeye, Geleneksel Sporların izinde, Türkistan'ın İslam Mirası, Kuba'nın izinde, Akıllı şehirler, Pastane, El Emeği, Dilimiz Kimliğimizdir, Selçuklu Mutfağı, Kazakistan haber, Kızgızca haber, Özbekçe Haber, Rusça Haber, Azerbeycan Haber, Yaşayan İnsan Hazineleri, Vatanım Türkiye, trt avaz kıssa i canan, Güzel Öğüt, Yoldan Çık, Türkler, Davet Makamı, Kültür Sanat Avaz, Osmanlı Tokadı, Gezelim Görelim gibi bir birinden başarılı programlar mevcuttur.

TRT Avaz Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 11096
Sembol: 3000
FEC: 5/6
Polar: h

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Dudullu Postası Canlı izle Dudullu Postası Canlı izle
Perşembe 20:00
Güvercin Yeni Bölüm Canlı izle Güvercin Yeni Bölüm Canlı izle...
Pazar 20:00
Babil Canlı izle Babil Canlı izle
Cuma 20:00

Yapılan Yorumlar