TJK TV

28.03.2020

Düzenli olarak 24 saat At yarışı üzerine programlar yayınlayarak At Yarışı severlerin en çok izlediği kanalların başında gelen TJK TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

TJK TV, Türkiye Jokey Kulübü'nün resmi TV kanalıdır.

Bu kanalda sadece at yarışları yayınlanmaz haricinde, yarışlardan önce atların ve jokeylerin durumları, geçmiş yarışlarda aldıkları sonuçların istatistikleri, sürpriz yapma ihtimalleri üzerinde önemli bilgilerle durulur.

At Yarışları sonrasında mevcut yarışlarda atların ve jokeylerin durumları analiz edilir ve bu konular üzerine tartışılır. Yani kısaca at yarışı oynamak isteyenlerin ulaşmak istediği her ne kadar bilgi varsa TJK TV bu bilgileri izleyenlerine ulaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. At Yarışı severlerin bu programları yakından takip ederek koşulacak olan yarışlarda başarılı sonuçlar elde etmesi kaçınılmaz olacaktır.

TJK TV, Digiturk platformundan veya Eutelsat W3A uydusundan şifresiz olarak izlenebilmektedir.

Haftaya bakış, idman pisti, yarış zamanı , yurt dışı yarış özel gibi programları yayınlamaktadır. Aynı zamanda günün koşu özetleri de tekrar izlenebilmektedir.

TJK TV Frekans Bilgileri:

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12245 MHz
Polarizasyon: Yatay (Horizontal)
Sembol Oranı: 27500
FEC: 5/6
Modülasyon: DVB-S2 , 8PSK.

2020 TJK TV Hipodromları; İstanbul Veliefendi Hipodromu, Şanlıurfa Hipodromu, Ankara 75. Yıl Hipodromu, Bursa Osmangazi Hipodromu, Diyarbakır Hipodromu, Elazığ Hipodromu, İzmir Şirinyer Hipodromu, Kocaeli Kartepe Hipodromu ve Adana Yeşiloba Hipodromu  

Ayrıca sayfamızda yer alan Tay TV Canlı izle sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Ekle

melih tarafından 2020-01-27 14:36:01 tarihinde gönderilmiştir.

Ne oluyorsa bursa koşularında oluyor. hiçmi şansım olmaz bursa koşularında kafayı yiyecem ya. bildiğim tüm atlar sanki bursa yarışlarında huylarını değiştiriyor. Sebebi neyden dolayı olabilir bilen var mı?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Dudullu Postası Canlı izle Dudullu Postası Canlı izle
Perşembe 20:00
Güvercin Yeni Bölüm Canlı izle Güvercin Yeni Bölüm Canlı izle...
Pazar 20:00
Babil Canlı izle Babil Canlı izle
Cuma 20:00

Yapılan Yorumlar