TJK TV

13.07.2020

Düzenli olarak 24 saat At yarışı üzerine programlar yayınlayarak At Yarışı severlerin en çok izlediği kanalların başında gelen TJK TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

TJK TV, Türkiye Jokey Kulübü'nün resmi TV kanalıdır.

Bu kanalda sadece at yarışları yayınlanmaz haricinde, yarışlardan önce atların ve jokeylerin durumları, geçmiş yarışlarda aldıkları sonuçların istatistikleri, sürpriz yapma ihtimalleri üzerinde önemli bilgilerle durulur.

At Yarışları sonrasında mevcut yarışlarda atların ve jokeylerin durumları analiz edilir ve bu konular üzerine tartışılır. Yani kısaca at yarışı oynamak isteyenlerin ulaşmak istediği her ne kadar bilgi varsa TJK TV bu bilgileri izleyenlerine ulaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. At Yarışı severlerin bu programları yakından takip ederek koşulacak olan yarışlarda başarılı sonuçlar elde etmesi kaçınılmaz olacaktır.

TJK TV, Digiturk platformundan veya Eutelsat W3A uydusundan şifresiz olarak izlenebilmektedir.

Haftaya bakış, idman pisti, yarış zamanı , yurt dışı yarış özel gibi programları yayınlamaktadır. Aynı zamanda günün koşu özetleri de tekrar izlenebilmektedir.

Korona virüsün etkisi altında kalan spor dalları arasında yer alan ve yarışların durdurulması kararı alınmıştı. Aldığımız duyumlara göre At Yarışı severlere çok kısa bir süre içerisinde yarışların tekrar başlayacağını buradan duyurmak istiyorum, tarihler belli olduğunda bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

TJK TV Frekans Bilgileri:

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12245 MHz
Polarizasyon: Yatay (Horizontal)
Sembol Oranı: 27500
FEC: 5/6
Modülasyon: DVB-S2 , 8PSK.

2020 TJK TV Hipodromları; İstanbul Veliefendi Hipodromu, Şanlıurfa Hipodromu, Ankara 75. Yıl Hipodromu, Bursa Osmangazi Hipodromu, Diyarbakır Hipodromu, Elazığ Hipodromu, İzmir Şirinyer Hipodromu, Kocaeli Kartepe Hipodromu ve Adana Yeşiloba Hipodromu  

Ayrıca sayfamızda yer alan Tay TV Canlı izle sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Ekle

melih tarafından 2020-01-27 14:36:01 tarihinde gönderilmiştir.

Ne oluyorsa bursa koşularında oluyor. hiçmi şansım olmaz bursa koşularında kafayı yiyecem ya. bildiğim tüm atlar sanki bursa yarışlarında huylarını değiştiriyor. Sebebi neyden dolayı olabilir bilen var mı?

Müneccim tarafından 2020-06-04 03:03:17 tarihinde gönderilmiştir.

Arkadaşlar çok acil paraya ihtiyacım var hangi atların birinci geleceğini söyleyecek biri yokmu? Biri bana yardımcı olsun yoksa hapise girecem son çarem altılı ganyanlar oldu

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar