TGRT Belgesel

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene TGRT Belgesel Canlı Yayın HD izle Canlı Yayını ekle..

Kurulduğu günden bu güne muhafazakâr kesime yönelik yayınlarıyla bu kesimin aklında farklı bir yere sahip olan TGRT Belgesel canlı yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

Tarihte bir birinden kıymetli alimlerin, mübareklerin gerek hayatlarını gerek geride bıraktıkları eserleri en ufak ayrıntısına kadar izleyenlerine aktararak adeta mükemmel bilgi birikimi aktarıyorlar. Her defasında seyrederken bu bilgileri nasıl daha önce hiç bir yerde okumamışım veya denk gelmemişim diye kendime sormadan edemiyorum gerçekten. TGRT Belgesel HD bu anlamda takdiri fazlasıyla hak ediyor diye düşünüyorum. Yayın akışı bugün bölümünde yer alan programları da aşağıda sıraladık.

TGRT Belgesel Programları

  • Devr-i Alem
  • Huzura Doğru
  • Gönül Sultanları
  • Kültürümüz Medeniyetimiz
  • Buram Buram Anadolu
  • Seyyah-ı Fakir
  • Değişen Türkiye
  • Osmanlı Medeniyeti

Toplumsal hafızanın tazelenmesi konusunda önemli bir misyona sahip olduğunu düşündüğümüz kanalı bu tür programlar izlemek istediğimde mutlaka tercih ediyorum. Yayınlanan programların içeriğine neredeyse hiç bir kanalda rast gelmeniz mümkün değildir bu yüzden kendi alanında gerçekten tek kanal diyebilirim.

Ayrıca TGRT'nin haber kanalı olan TGRT Haber sayfamıza da göz atabilir, haberleri canlı izleyebilirsiniz.

TGRT Belgesel Frekans Bilgileri 2020

Türksat 4A Uydusu
Frekans 12228 MHz
Symbol Rate 8400
Polarizasyon Dikey (Vertical)

TGRT Belgesel İletişim Bilgileri

Telefon: 0(212) 454 55 92
E-mail: [email protected]
Web: http://www.tgrtbelgesel.com

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.