Tay TV

05.08.2020

Tay TV'nin adından da anlayacağımız gibi At Yarışı severlerin yakından takip ettiği bir kanaldır. 7 / 24 yayın yapan kanal Doğan Holding çatısı altındaydı fakat Demirören Grubu, Doğan Medya'yı satın alınca Demirören Grubuna geçti.

Bize yorum göndererek yarışmalardaki tahminlerinizi paylaşabilirsiniz, bizde en kısa süre içerisinde sitemizde yorumlarınızı paylaşacağız.

Türkiye Jokey Kulübü ile yapılan sözleşmeler sonrasında bütün yarışmalar ve sonuçları canlı olarak Tjk tv izler gibi Tay TV canlı izleyebileceksiniz.

Tay TV Canlı izleme sayfamızda yarışları kesintisiz donmadan internet üzerinden izleyebilirsiniz, yarış sonrası değerlendirmeleri takip edebilirsiniz. En önemlisi de bu kanalı yarışlardan önce izlemeniz çünkü yarışlar için önemli ip uçları ve tüyolar aktarılıyor, antremanlara dair görüntüler ve jokeylerle yapılan röportajlar yarışmalar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Kanalın eski adı "D Hipodrom TV" iken Tay TV olarak güncellenmiştir.

KavunTV platformumuzda mobil tv özelliğimiz sayesinde android veya iphone telefonlardan internetin olduğu heryerden HD kalitede youtube girişi gerekmeksizin donmadan kesintisiz yayınları izleyebilirsiniz.

Tay TV Frekans Bilgileri

Frekans: 10970
Sembol: 30000
FEC: 5/6
Polar: v

Yorumlar

Yorum Ekle

kaz tarafından 2020-01-28 14:46:07 tarihinde gönderilmiştir.

İzmir şirinyer hipodromu bana çok şanssız geliyor. buradaki yarışlara ne zaman oynasam kaybediyorum arkadaş

Cüneyt tarafından 2020-02-06 16:48:09 tarihinde gönderilmiştir.

Tüyo vermek isteyen arkadaşlar bu sayfadan yorumlaşalım bence herkes kazansın. Yarışlarda hangi at favori hangisi sürpriz çıkartır yorum yaparak yazın

Maske tarafından 2020-06-04 03:04:59 tarihinde gönderilmiştir.

Arkadaşlar yorumlarda birbirimize yardım edelim ben hergün buradan yarışları kesintisiz izlerken yorumlarıda okuyabilirim. Herkese faydanız dokunsun.

EROL ŞEN tarafından 2020-07-25 12:27:20 tarihinde gönderilmiştir.

yarışlarda agf olan atları bilerek yarışa sokmuyorlar ve kayba koşturuyorlar bunlara hiç bir yaptırım cezai müiyyide yok. Böyle durumda nasıl oyun oynayalım her zaman oynatan kazanır.

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Yarın Annen Olmayacak Canlı izle Yarın Annen Olmayacak Canlı iz..
Kırmızı Oda Canlı izle Kırmızı Oda Canlı izle
Arıza Canlı izle Arıza Canlı izle

Yapılan Yorumlar