Sports TV

11.07.2020

"Spor'un kanalı" kanalı sloganıyla yayın hayatına 2010 yılından beri devam eden ve günün her saatinde spora dair bir birinden geniş yelpazeli içerikleri izleyebileceğiniz başarılı bir spor kanalı olan Sports TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Türkiye'de yolda 100 insanı çevirseniz ve spor dediğimizde aklınıza ne geliyor deseniz sanırım 75 kişi futbol der fakat sports tv bu konu da gerçekten her spor dalına objektif davranıyor diyebiliriz. Özellikle Tenis ve basketbol severlerin gönlünde taht kurmayı başarmış olan Sports TV spora dair önemli detayların konuşulduğu bir yayın politikasıyla içeriğini doldurmayı iyi biliyor.

Sports TV Ne Zaman Kuruldu?

Kuruluş sürecine inersek kanalın kuruluş yılı 2006'ya dayanıyor fakat Sportsnet ile Doğan Medya Grubu ortaklığında. Süreç 4 yıl böyle devam ediyor ve 1 Temmuz 2010 tarihinde 2 ortaktan biri olan Sportsnet, Doğan Medya Grubundan yetkilerini satın alarak kanalın tek sahibi oluyor ve yayın hayatına böyle devam ediyor. Bu tarihlerde sadece D-Smart platformu üzerinden yayın yapan kanal 30 Temmuz 2011 yılında Türksat 2A uydusu yayın hayatına başlamış ve Digitürk, Tivibu gibi plarformlarda da yayına girmiştir. Sports TV Yayın Akışı

Koç Spor Fest, Sports Center, Son Periyot, Teknoloji ve Spor, Spor ve Sağlık, Yoga, Dinamik Sabahlar, GT Open - Spa gibi bir birinden farklı ve farklı yelpazede programlar mevcut.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar