Sim TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Sim TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Öncelikle yavru vatanımız olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti televizyon kanallarını aktardığımız sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz ve Sim TV Canlı izle sayfamıza hoş geldiniz.

Ada'nın ve Türkiye'nin iç ve dış gündemiyle ilgili haberleri yakından takip eden ve izleyici kitlesiyle paylaşan Sim TV'de ayrıca günün belli saatlerinde KKTC'nin önemli isimleri konuk edilip gündeme dair olayların üzerinde tartışmalar ve yorumlamalar yapılmaktadır.

Sim TV Ne Zaman Kuruldu? United Medya Grubu çatısı altında 2 Nisan 2009 yılında kurulmuştur ve kuruluşundan kısa bir zaman sonra Türksat uydusu üzerinden de yayın yapmaya başlamıştır.

Sim TV Yayın Akışı Programları:

Kanalın yayın akışına dair programların başında; Hafta Sonu Ekspresi, Basında Bugün, Av Zamanı, Tarımı Tartışalım, Şiirlerle büyüsün çocuklar, Engelsiz haber, Düşünüyorum, Ada Işığı, Aynı Gökyüzü Altında, Piskoloji Günlüğü, Sim Art, Not Defteri, Turizm Meclisi, Rotor piston, Yasemin sevdalı yürekler, Bilimsel eğitim, bilim dünyası, öğlen postası, Yunanca öğreniyorum, Okul zili, Ada balıkçısı, Televizyon dergisi, Ders başlıyor, Yeşil adanın mavisi ve Ne alaka isimli programlar gelmektedir.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.