Rumeli TV

20.10.2021

Türkiye'de yaşayan önemli bir kesim olarak Balkanlar göçmenlerine hitaben yapmış olduğu yayınlarla "Rumelilerin ilk ve tek TV kanalı" sloganıyla yola çıkan Rumeli TV Canlı izle sayfasındasınız, kurulduğu tarih 30 Ağustos 2006 yılından günümüzü kesintisiz olarak sürdürdüğü bir birinden başarılı programlarıyla izleyenleriyle Rumeli kültürünü canlı tutmaya çalışıyor.

Kanalının en popüler programları, Bulgaristan, Trakya ve Edirne, Makedonya, Bosna Hersek, Arnavutluk tanıtımları, organizasyonlarına sahip olan programlardır. Bu programlarda o yörelerin adetlerini, örflerini, festivallerini, lezzetlerini ve el işçiliğini ön plana çıkartan içerikler görüyoruz.

Rumeli TV yayın akışı bölümüne baktığımızda haber bülteni, canlı müzik performansları, dans gösterileri, bölgelerin tanıtıldığı programlar gibi ana başlık altında sıralayabiliriz.

Bende bir Yugoslavya göçmeni olarak TV-izle.com sitemizde Rumeli TV yayınını sizlere aktarıyor olmanın sevincini yaşamaktayım. Lütfen kanallarla veya sitemizde ilgili yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Rumeli Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12265
Sembol: 27500
FEC: 5/6
Polar: v

Yorumlar

Yorum Ekle

İsmail Abdullah tarafından 2020-06-05 11:12:58 tarihinde gönderilmiştir.

Sayenizde kısa bir süre içinde benliğimize döndük.Örf,adet ve geleneklerimizi hatırlayıp, günlük hayatımızda yaşatmaya başladık. Rumeli türküleri duygularımızı coşturup Sizlere şükranlarımızı defalarca tekrarlatıyorlar. Sağolun, varolun. Saygı ve selâmlar.

semiha göçmez tarafından 2021-01-27 21:58:49 tarihinde gönderilmiştir.

program başladığından beri arıyorum Allah canınızı almazsın sizin sinirden patladım şu telefonu açan yok