Mesaj TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Mesaj TV Canlı Yayını izle Canlı Yayını ekle..

Muhafazakâr ailelerin gönül rahatlığıyla TV ekranları karşısına geçip aile ortamında izleyebileceği bir kanal arıyorsa Mesaj TV tam da bu kanalların içinde yer alan ve öne çıkan bir TV kanalıdır. TV-izle.com üzerinden Mesaj TV Canlı izle sayfasındasınız, hoş geldiniz. Özellikle Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşların Mesaj TV izleyici kitlesinde önemli bir yerde olduğunu biliyorum.

Bu durumu da Avrupa'da yaşayan muhafazakar Türk'lerin ailesini avrupanın islam dinine uyumsuz hayat biçiminden korumaya yönelik çabası olarak görüyorum.

Mesaj TV'nin tarihinden bahsedecek olursak, 1 Kasım 1992 yılında kurulan çok ta köklü bir TV kanalıdır. Haydar Baş'ın sahip olduğu kanal ORTA ANADOLU MESAJ TELEVIZYON VE RADYO YAYIN. A.S. çatısı altında bulunmaktadır.

Mesaj TV Yayın Akışı sayfasına göz attığımızde en çok dikkatimizi çeken Saraydaki Mücevher dizisi ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında Efsane Prens dizisi de kanalın seyirci kitlesi tarafından çok benimsenmiştir.

Ayrıca çocuklarınıza rahatlıkla izletebileceğiniz çizgi filmler de yayınlar arasında yer almaktadır. Kur'an-ı Kerim'i öğrenmek isteyenlere yönelik programların yanında Hatm-i Şerif programları da yapılmaktadır.

Sağlıklı Günler, İlahi Saati, Toprağın Tadı, Parantez, Eltiler Dizisi gibi Mesaj TV Yayın akışı programları mevcuttur.

Mesaj Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12729
Sembol: 30000
FEC: 5/6
Polar: h

Mesaj TV İletişim Bilgileri

E-mail: [email protected]
Web: www.mesajtv.com.tr

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.