Mesaj TV

04.07.2020

Muhafazakâr ailelerin gönül rahatlığıyla TV ekranları karşısına geçip aile ortamında izleyebileceği bir kanal arıyorsa Mesaj TV tam da bu kanalların içinde yer alan ve öne çıkan bir TV kanalıdır. TV-izle.com üzerinden Mesaj TV Canlı izle sayfasındasınız, hoş geldiniz. Özellikle Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşların Mesaj TV izleyici kitlesinde önemli bir yerde olduğunu biliyorum.

Bu durumu da Avrupa'da yaşayan muhafazakar Türk'lerin ailesini avrupanın islam dinine uyumsuz hayat biçiminden korumaya yönelik çabası olarak görüyorum.

Mesaj TV'nin tarihinden bahsedecek olursak, 1 Kasım 1992 yılında kurulan çok ta köklü bir TV kanalıdır. Haydar Baş'ın sahip olduğu kanal ORTA ANADOLU MESAJ TELEVIZYON VE RADYO YAYIN. A.S. çatısı altında bulunmaktadır.

Mesaj TV Yayın Akışı sayfasına göz attığımızde en çok dikkatimizi çeken Saraydaki Mücevher dizisi ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında Efsane Prens dizisi de kanalın seyirci kitlesi tarafından çok benimsenmiştir.

Ayrıca çocuklarınıza rahatlıkla izletebileceğiniz çizgi filmler de yayınlar arasında yer almaktadır. Kur'an-ı Kerim'i öğrenmek isteyenlere yönelik programların yanında Hatm-i Şerif programları da yapılmaktadır.

Sağlıklı Günler, İlahi Saati, Toprağın Tadı, Parantez, Eltiler Dizisi gibi Mesaj TV Yayın akışı programları mevcuttur.

Mesaj Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12729
Sembol: 30000
FEC: 5/6
Polar: h

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar