Medeniyet TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Medeniyet TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Sitemizde Azerbaycan ülkesinde yayın yapan TV kanallarını paylaşmaya devam ediyoruz. Medeniyet TV kanalı da bunlardan bir tanesi. Azerbaycan'da televizyon kanalları arasında en çok izlenen kanalların başında gelen Medeniyet TV Canlı izle aynı zamanda Azerbaycan devletine ait devlet kanalıdır.

14 Şubat 2011 tarihinde kurulan Medeniyet TV'nin geniş yelpazeye sahip içerikleri toplumun her kesimini kendine çekmeyi başarıyor.

Kanalın açılmasından sonra bir dönem Türksat 3A uydusu üzerinden ülkemizde yayın yapmıştır fakat çeşitli sorunlar (telif hakları vb.) sebebiyle bu uydudan kaldırılmış ve sadece Azerspace uydusu üzerinden yayınlarını gerçekleştirmektedir.

Medeniyet TV Yayın Akışı Programları:

Dünya rəqsləri, Musiqi çələngi, Teleafişa, Bu axşam, Həqiqətin böyüyü, Səhərçağı, Qədim el sənətləri, İnstrumental musiqi, Azərbaycan. Aygün Səmədzadənin mahnıları, Buta, Mədəniyyət xəbərləri, Küləyin nağılı, Habil Əliyevin konserti, Muğam Televiziya Müsabiqəsi, Rənglərin nəğməsi, Görüş yeri, Kitab Kulubu, Sivilizasiya pillələri, Sətirlər, Ötən illərin nəğmələri, Şirin yuxular, Ovqat ve Yaddaş gibi başarılı programlar yer almaktadır yayın akışında.

Medeniyet TV Azerspace-1 Uydu Frekansları:

FR / POL : 11175 H

SR / FEC : 27500 5/6

 

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.