Makine TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Makine TV Canlı izle ve Frekansları Canlı Yayını ekle..

İş dünyasının her geçen gün robotlaşması yani makineleşmesini yaşadığımız günlerde Türkiye'nin ilk ve tek Makine TV Canlı izle kanalı sayfasındasınız. Ülkemizde yayın yapan TV kanalları arasında büyük bir eksiklik olarak kabul edilen ve bu eksikliği gidermek amacıyla yayın hayatına başlayan Makine TV, yayın akışındaki başarılı programlarla Makine'nin her kategorisine cevap verecek şekilde planlıyor.

İnşaat makineleri, Tarım makineleri, sanayi makineleri ve sayamadığımız bir çok traktör, kamyonet gibi makine setörlerinin imalattan, pazarlamasına ve satışına kadar hangi süreçlerden geçtiğini, sektör temsilcilerinin dilek ve şikayetlerini ekranlara getirerek bu sektörü bir nevi sahipleniyor Makine Tv.

Ayrıca kanalın yayın akışında dev makinelerin araçları, parçaları preslemesi ve ezmesi gibi yayınlanan programlar var ki insan tuhaf bir şekilde saatlerce sıkılmadan izleyebiliyor.

Şöyle anlatayım sizinle bu sayfayı paylaşmak için yayını eklediğimde öyle bir göz atayım derken yarım saattir yayını izlediğimi ve farklı bir keyif aldığımı itiraf etmeliyim :) Alev topuna dönen demirin, çeliğin dev iş makaları tarafından presslenmesi, şekil alması seyir zevkine doyulmaz bir haz veriyor.

MAKİNE TV FREKANS BİLGİLERİ
UYDU İSMİ: Türksat 4A
KANALIN FREKANSI: 12380
POLARİZASYON: H - Yatay
SEMBOL ORANI: 30000
FEC DEĞERİ: 3/4

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane Canlı izle Kanal 7 Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane C...
Zemheri Canlı izle ShowTV Zemheri Canlı izle ShowTV
 la Şerife Canlı izle  la Şerife Canlı izle
Pazartesi 12:15

Yapılan Yorumlar