Makine TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Makine TV Canlı izle ve Frekansları Canlı Yayını ekle..

İş dünyasının her geçen gün robotlaşması yani makineleşmesini yaşadığımız günlerde Türkiye'nin ilk ve tek Makine TV Canlı izle kanalı sayfasındasınız. Ülkemizde yayın yapan TV kanalları arasında büyük bir eksiklik olarak kabul edilen ve bu eksikliği gidermek amacıyla yayın hayatına başlayan Makine TV, yayın akışındaki başarılı programlarla Makine'nin her kategorisine cevap verecek şekilde planlıyor.

İnşaat makineleri, Tarım makineleri, sanayi makineleri ve sayamadığımız bir çok traktör, kamyonet gibi makine setörlerinin imalattan, pazarlamasına ve satışına kadar hangi süreçlerden geçtiğini, sektör temsilcilerinin dilek ve şikayetlerini ekranlara getirerek bu sektörü bir nevi sahipleniyor Makine Tv.

Ayrıca kanalın yayın akışında dev makinelerin araçları, parçaları preslemesi ve ezmesi gibi yayınlanan programlar var ki insan tuhaf bir şekilde saatlerce sıkılmadan izleyebiliyor.

Şöyle anlatayım sizinle bu sayfayı paylaşmak için yayını eklediğimde öyle bir göz atayım derken yarım saattir yayını izlediğimi ve farklı bir keyif aldığımı itiraf etmeliyim :) Alev topuna dönen demirin, çeliğin dev iş makaları tarafından presslenmesi, şekil alması seyir zevkine doyulmaz bir haz veriyor.

MAKİNE TV FREKANS BİLGİLERİ
UYDU İSMİ: Türksat 4A
KANALIN FREKANSI: 12380
POLARİZASYON: H - Yatay
SEMBOL ORANI: 30000
FEC DEĞERİ: 3/4

 

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.