Luys TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Luys TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Ülkemizde yaşayan azınlıkların kendini daha özgür ifade edebilmeleri ve toplumun diğer tabakalarına ulaşabilmeleri adına TV kanalı kurduğunu öğrenince hemen bunu sayfamda paylaşmalıyım dedim. Türkiye'nin ilk Ermeni kanalı olan Luys TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Ermenilere dair bilgilerin, sosyal yaşantının, yaşadıkları bölgelerdeki insanlarla röportajların ve ermeni vatandaşların düzenlemiş olduğu organizasyonlara mikrofon uzatan Luys TV'nin Ana sayfalarına girdiğimde yayın akışı ve programlarına dair çok fazla ayrıntılara ulaşamasamda zamanla bunlara dair içeriklerinde sayfalarında yer alacağına dair ışığı gördüğümü belirtmeliyim. Ne zamanki bu içerikler sayfalarında yer alacak bizde Luys TV hakkında kullanıcılarımıza daha fazla ayrıntıya yer vereceğiz. Şimdilik size Luys TV izleme imkanı sunabiliyoruz.

Yorumlar

Yorum Ekle

devran tarafından 2019-07-31 14:13:07 tarihinde gönderilmiştir.

mrb luys tv ulusal tv ne zaman başlayacak bide frenkasiniz nedir tskler.

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.