KRT TV

28.09.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene KRT TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Her gün kendini tazeleyen ve izleyicilerine birbirinden kaliteli içerikleriyle hitap eden KRT Kültür TV Canlı Yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

KavunTV.com sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman mobil tv bölümümüzü android veya iphone cep telefonlarından ziyaret ederek kesintisiz olarak HD görüntüde blutv veya youtube ye ihtiyacınız olmadan takip edebilirsiniz.

KRT Kültür TV Kimin? Ne Zaman Açıldı?

Kültür Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş çatısı altında bulunan KRT Kültür TV'nin geçmişinde çeşitli revizyonlar yaşamıştır. Şöyle ki; 18 Mayıs 2005 tarihinde Karadeniz TV ismiyle ilk yayın hayatına başlayan kanal Zihni Cinan ve Hasan Basri Cinan tarafından açılmıştır.

Gezi Parkı Eylemleri döneminde izlemiş olduğu yayın politikalarından dolayı icra takibine uğrayan Karadeniz TV, 7 Eylül 2014 tarihinde ismini KRT TV olarak değiştirmiştir.

Açılımı "Kültür TV" olan kanalın sloganı ise "Türkiye'nin ilk kültür kanalı" olarak yer almıştır.

KRT Kültür TV Yayın Akışı Bugün Programları;

Gerçeği Duymaya Hazır mısın, Bana Dinden Bahset, 3Gen, Siyaset Gündemi, Aslında Ne Dedi, Anı Defteri, Kur'an ve İslam, Çağdaş Düşünme, Gün izi, Başkent Gündemi, Aslı Sevi ile Renkler ve Sorguluyorum gibi programlar mevcuttur.

KRT TV Uydu Frekans Bilgileri

Frekans: 11855
Sembol: 30000
FEC: 3/4
Polar: v

KRT Kültür TV İletişim Bilgileri

E-mail: [email protected]
Web: http://www.krttv.com.tr

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?