Kral Pop Akustik

20.10.2021

Kral Pop Akustik Canlı izle - Dinle Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırıldı

Kral Pop Akustik Canlı izle - Dinle kanalı hak sahipleri tarafından yapılan telif hakkı bildirimi sonrası sitemizden kaldırılmıştır. Kral Pop Akustik Canlı izle - Dinle kanalını izlemek istiyorsanız www.kralmuzik.com.tr kanalın kendi internet adresinden yayını izleyebilirsiniz.

Son zamanlarda müzik severlerin buna bende dahil bir çok müziği akustik formatıyla dinlediğinde çok daha güzel hale dönüştüğünü keşfettikten sonra artık neredeyse bütün şarkıları akustik modunda dinlemek için aramalara girişmesi beraberinde kanalları da akustik formatta yayın yapmaya zorladı. Bu formatı ilk getirenleren kanallardan bir taneside tabiki Kral TV olmuştur.

Kral TV, Türkiye'de müzik severler için TV'den klipleriyle birlikte müzik dinlemek isteyenler için her zaman farklı bir öneme ve ayrıcalığı sahiptir ve bu ayrıcalığını akustik'te de devam ettirmek adına Kral Pop Akustik Canlı izle kanalını aktif etmiştir. Bizde akustik sever kullanıcılarımızın bu kanalı sayfamızda kesintisiz ve donmadan izlemek isteyeceğini düşünerek en kısa zamanda yayınlamak için harekete geçtik.

En sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını en sevilen şarkıcılar akustik formatta bu kanalda dinleyebilirsiniz. Ayrıca kanalda bulunan bazı programlarda 80'ler ve 90'ların en sevilen şarkılarını da akustik versiyonda yorumlanarak izleyenlerin ve dinleyenlerin beğenisine sunulduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Kral Pop Akustik sayfasımız hakkında yorumlarınız varsa lütfen bize bildiriniz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?