Köy TV

04.07.2020

Tarım ve hayvancılıkla uğraşan her kim varsa yayınları ve içerikleriyle bütün bu kitlenin ihtiyacı olan ne varsa Köy TV Canlı izle sayfasında yayınlanmaktadır.

Ayrıca Köy TV, ülkemizin ilk tarım kanalı olma özelliğine sahiptir. 2010 yılında ilk yayın hayatına başlayan kanal Marmara Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. çatısı altında bulunan kanalın yayın akışı programlarına baktığımızda sağlık, gıda, tarım, hayvancılık, ekonomi gibi ana kategorilere ayrılmaktadır. Bu ana başlıkları detaylandırmak gerekirse sadece bir çiftçinin günlük hayatında karşılaşabileceği ne kadar sorun varsa çözümüne dair bilgileri mutlaka Köy TV de bir programda yer almıştır.

Ayrıca sera düzeni, planlamaları, tarla bakımları, arazi düzenlemeleri gibi çok önemli konular sıkça ele alınıyor.

Hayvanlar da sıkça görülen hastalıkların tedavileri, oluşma sebepleri ve bu sebepleri ortadan kaldırmaya yönelik hangi unsurlar varsa izleyicilere aktarılıyor.

Köy TV Yayın Akışı bölümünde; Zeytinin Yolculuğu, Hekim Görüşü, Toprak ve İnsan, Çiftliğin Rotası, Küçükbaş Saati, Köyde Arıcılık, Alternatif Çözümler, anadolu gezginleri, tarım bilgisi, sektör analiz, hekimce bakış, güvercin sevdamız, sektör haber, tarımda başarı, toprağın hekimleri, organik tarım dünyası, köy tv deve güreşi, fuar gündemi gibi kapsamlı programlar ön plana çıkmaktadır.

Köy Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12720
FEC: 5/6
Polar: h

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar