Kıbrıs Genç TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Kıbrıs Genç TV Canlı izle ve Yayın Akışı Canlı Yayını ekle..

Kuzey Kıbrıs'a ait Televizyon kanalları arasında ayrı bir özelliği olarak Kıbrıs'ın ilk özel TV kanalı olma özelliğini taşıyan Kıbrıs Genç TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz. Birbirinden dinamik programlarıyla izleyici kitlesini elinde tutmayı bilen kanal, kıbrıs'ın en çok izlenen kanallar arasında yer almaktadır.

Kıbrıs Genç TV Ne Zaman Kuruldu / Açıldı?

Kanalın ilk yayın hayatına başladığı tarih 31 Mayıs 1997'dir ve Birinci Medya Group çatısı altında bulunmaktadır.

Kıbrıs Genç TV Yayın Akışı Bölümünde Neler Var?

Merhaba Yenigün, Bugüne dair, Er meydanı, Gündem Özel, Vizyon Futbol, Engelsiz Yaşam, Sportik, Kıbrıs Dosyası, Feza ile Hamaratlı Eller, Kıbrıslı Yaşam, Çıplak Eller, İnsanlar Anılar, Kıbrıs Evi, Dağların Hikayesi, Kowboy'un Mutfağı, Feza ile Üretenin Sesi ve Buluntular & Kalıntılar gibi dikkat çeken yayın programlarını görmekteyiz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.