Kanal 7 Avrupa

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Kanal 7 Avrupa Canlı Yayın HD izle Canlı Yayını ekle..

Avrupada yaşayan Türk vatandaşlarımız için hazırlanan Kanal 7 Avrupa Canlı Yayın izle sayfamıza hoş geldiniz.

Ülkemizde ulusal yayın yapan TV kanallarının avrupada ve dünyada yaşayan türk kökenli vatandaşlarımıza hitaben hizmete soktuğu kanallardan bir tanesi olan Kanal 7 Avrupa kanalı belki de bu konuda açılan ilk TV kanalıdır.

Kanal 7 Avrupa Kimin? Ne Zaman Açıldı?

2004 yılında açılan kanalın ilk adı Kanal 7 Int olarak belirlendi fakat 2009 yılında Kanal 7 Avrupa olarak değiştirilmiştir ve Yeni Dünya Medya Grubuna aittir.

Genelde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan haber, film ve dizilere ekranlarında yer veren kanalda ayrıca avrupada yaşayan vatandaşları ilgilendiren son dakika haberleri de yer almaktadır.

KavunTV platformundan youtube girişine gerek kalmadan mobil tv fonksiyonumuz sayesinde internetinizin çektiği her yerden HD görüntü kalitesiyle yayınları takip edebilirsiniz.

Kanal 7 Avrupa Frekans Bilgileri

Frekans: 12238
Sembol: 7200
FEC: 5/6
Polar: v

Kanal 7 Avrupa İletişim Bilgileri

Telefon: 0(212) 437 80 80
E-mail: [email protected]
Web: http://www.kanal7avrupa.com
Adres: Otakçılar Caddesi No:78 34030 Eyüp / İstanbul – Türkiye

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.