İBB Meclis TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene ibb Meclis TV Canlı Yayını izle Canlı Yayını ekle..

Türkiye'nin en kalabalık şehri İstanbul'un belediyesine ait ibb meclis tv canlı yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

Özellikle son İstanbul belediye seçimleri konusunda yaşananlardan sonra ibb meclis tv ayrı bir öneme sahip oldu. Ekrem İmamoğlu'nun kısa bir süre belediye başkanlığı yaptığı dönemde meclis toplantıları canlı yayınlama kararı alması ve bu yayınların çok ses getirmesi akabinde seçimin tekrar yenilenmesi ve yine Ekrem İmamoğlu'nun seçimi kazanmasıyla İBB Meclis TV halk tarafından da takip edilmek istenyior artık.

Artık belediye meclisinin yapacağı bütün meclis toplantısı ve ihalelerin canlı yapılması beklentisi oluşan kanalın sadece İstanbulluların değil tüm Türkiye'nin yakından takip edileceğini düşünüyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan ibb tv'yi izlemek için bilgisayar, tablet ve telefondan KavunTV.com a girmeniz yeterli olacaktır.

ibb TV İletişim Bilgileri

Web sitesi: http://www.ibb.tv/

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.