Flash TV

18.06.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Flash TV HD Canlı Yayın izle Canlı Yayını ekle..

Ülkemizin en köklü televizyon kanallarından bir tanesi olan ve uzun bir aradan sonra yeniden aktif olan Flash TV Canlı Yayını izle sayfasına hoş geldiniz.

Son olarak 2019 yılında faaliyetlerini durdurma kararı alan Flash TV'nin içinde olduğumuz günlerde yeniden yayın hayatına başlamak için harekete geçtiklerini mutlulukla duymuş bulunmaktayız. Çünkü ülkemizde kurulan 2. özel TV kanalı olan Flash TV gibi bir kanalın her daim yayın hayatına devam etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Flash TV Kimin, Ne Zaman Kuruldu?

15 Ocak 1992 tarihinde Göktuğ Medya çatısı altında yayın hayatına başlamıştır. 27 sene süren bu süreç 2019 yılında sona ermiştir. Sahipleri Ömer Göktuğ ve Mehmet Göktuğ'dur.
Genel merkez: Bursa (1992-2000) - İstanbul (2000-2019)

Sayfamızın mobil tv özelliği sayesinde internetinizi çektiği her yerden youtube girişi yapmanıza gerek kalmadan HD görüntü kalitesiyle donmadan kesintisiz bir şekilde yayınları takip edebilirsiniz.

Kanalın aktif olmasıyla birlikte günlük yayın akışı ( dizileri, filmleri ve programları ) bilgilerine de sayfamızda en kısa süre içerisinde yer vereceğiz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.