Flash TV

28.09.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Flash TV HD Canlı Yayın izle Canlı Yayını ekle..

Ülkemizin en köklü televizyon kanallarından bir tanesi olan ve uzun bir aradan sonra yeniden aktif olan Flash TV Canlı Yayını izle sayfasına hoş geldiniz.

Son olarak 2019 yılında faaliyetlerini durdurma kararı alan Flash TV'nin içinde olduğumuz günlerde yeniden yayın hayatına başlamak için harekete geçtiklerini mutlulukla duymuş bulunmaktayız. Çünkü ülkemizde kurulan 2. özel TV kanalı olan Flash TV gibi bir kanalın her daim yayın hayatına devam etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Flash TV Kimin, Ne Zaman Kuruldu?

15 Ocak 1992 tarihinde Göktuğ Medya çatısı altında yayın hayatına başlamıştır. 27 sene süren bu süreç 2019 yılında sona ermiştir. Sahipleri Ömer Göktuğ ve Mehmet Göktuğ'dur.
Genel merkez: Bursa (1992-2000) - İstanbul (2000-2019)

Sayfamızın mobil tv özelliği sayesinde internetinizi çektiği her yerden youtube girişi yapmanıza gerek kalmadan HD görüntü kalitesiyle donmadan kesintisiz bir şekilde yayınları takip edebilirsiniz.

Kanalın aktif olmasıyla birlikte günlük yayın akışı ( dizileri, filmleri ve programları ) bilgilerine de sayfamızda en kısa süre içerisinde yer vereceğiz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?