Dream TV

06.04.2020

Ülkemizde kesintisiz olarak bir birinden hit, bir birinden popüler yabancı video müzikleri izleyip doyasıya dinleyebileceğiniz Dream TV canlı izle sayfasına hoş geldiniz bayanlar baylar.

- Dream TV kanalında sadece video klipler yok tabiki de! müzik severlerin ilgisini çekebilecek her ayrıntıyı titizlikle seçerek izleyici kitlesine sunuyor ve bu konuda oldukça başarılı bir müzik kanalı olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Çeşitli programlarla müzik dünyasına ait haberleri, popüler şarkıcıların albümlerine dair ayrıntıları ve haftalık olarak düzenlenen müzik listelerini takip edebilirsiniz. Dünyaca tanınan şarkıcıların video klipleri avrupa ile birlikte aynı anda Dream TV kanalında yayınlanmaktadır.

- Müziğin yanı sıra Vizyondaki filmleri ele alan Popcorn programı da film sever izleyici kitlesine hitap ediyor. Popcorn programı haricinde kanalın en sevilen programlarından bahsetmek gerekirse 4X4, Akustik, Yepyeni, K-Pop yer alıyor.

- Kanalın kuruluşu Doğan Medya çatısı altında Dream TV adıyla 2003 yılında gerçekleşiyor fakat kanalın eski adı Süper Kanal olarak kayıtlarda yer alıyor. Süper Kanal adını Dream TV olarak güncelledikten sonra gençlik ve müzik kanalı konseptine kavuşuyor. Doğan Medya'nın Demirören Medya Grubuna satılmasının akabinde şuan kanal Demirören Medya Grubuna geçiyor.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Ev Hali Canlı izle Ev Hali Canlı izle
TRT Eba TV Lise Yayın Akışı TRT Eba TV Lise Yayın Akışı...
TRT Eba TV Ortaokul Yayın Akışı TRT Eba TV Ortaokul Yayın Akış...

Yapılan Yorumlar