Diyalog TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Diyalog TV Canlı Yayın izle Canlı Yayını ekle..

Kuzey Kıbrıs'a ait TV kanallarını sayfamızda paylaşmaya devam ediyoruz Diyalog TV Canlı Yayın izle sayfasına hoş geldiniz.

Bu sayfada Diyalog TV yayınlarını sorunsuz izleyebilir ve kanal hakkında çeşitli bilgiler edinebilirsiniz. KavunTV dijital platformu olarak HD görüntü kalitesiyle kesintisiz olarak Kıbrıs TV kanallarını canlı yayınları takip edebilirsiniz.

Diyalog TV Kimin, Ne Zaman Açıldı?

Diyalog TV'nin açılışı 4 Kasım 2015 tarihinde "Diyalog Medya Grubu" çatısı altında yayınlarına başlamıştır. Bu grubun Diyalog FM adı altında da radyo frekansı bulunmaktadır.

Diyalog TV Yayın Akışı:

Haber 13, Detay, Yaşam Kaynağı, Haber 11, Güne Merhaba, Haber 24, Halk Meclisi, Kulis, 360 Derece, Hayatın Renkleri ve Dünyaya Bakış gibi öne çıkan programlar yer almaktadır.

Diyalog Tv Uydu Frekansları

Frekans: 12610
Sembol: 20830
Polar: h

Yorumlar

Yorum Ekle

Metin tarafından 2020-11-11 16:34:45 tarihinde gönderilmiştir.

Evet, eğitim dosyası. Translate this into Turkish as my I can no longer speak/write it very well. There is no economic vision. Those who want to stay in KKTC after their education have little choice apart from working in banks, municipal/government departments. Those who don't do so well in education have even less choice and end up in hotels/restaurants. The universities on the island need to up their game and focus on what KKTC needs as opposed to selling cheap degrees to 3rd world countries.

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.