Survivor 2020 Canlı izle

Survivor 2020 Canlı izle

Bence Türkiye'nin televizyon tarihindeki en başarılı programlarının en başında yer alan TV8 "Survivor 2020 Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

TV8 CANLI YAYINI İZLE

Acun Ilıcalı'yı, Acun Ilıcalı yapan kaliteleri yapımların en başında gelen ve Türk halkının çok sevdiği ve yakından takip ettiği programların başında gelen Survivor 2020 yeni sezona yayınlanmak için tüm hazırlıklarını yaparken bizde şimdiden sayfamızda Survivor 2020 ye özel bir sayfa oluşturalım istedik.

Bu sayfada survivor programının yayınlandığı günler ve saatte naklen canlı yayınlarını takip edebilir ve yarışmaların bölümleri ve yarışmacıları hakkında çeşitli yorumlarda bulunabilirsiniz.

Yarışma bu sene yine Ünlüler ve Gönüllüler konseptiyle ekranlarda yerini alacak ve ünlüler takımında yer alacak 3 isim şimdiden açıklandı.

Survivor 2020'de yarışacağı kesinleşen 3 ünlü isim arasında Ersin Korkut ve Uğur Pektaş yer alıyor. Son olarak ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan ismi açıklandı.

Bu yazı 01 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Sakin tarafından 2020-05-12 04:52:04 tarihinde gönderilmiştir.

Bu senenin sürprizi gerçekten ersin korkut oldu. Adamın vücut tipine, yaşına falan baksan ihtimal vermezsin resmen kök söktürüyor. İnşAllah ileride komplo ile elenmez zor rakip görülerek.

Son Yorumlar