Şarkılar Bizi Söyler 8. Bölüm izle

Şarkılar Bizi Söyler 8. Bölüm izle

Yayın hayatına başladığı süreçten itibaren yayınlanacak en güzel ve en unutulmaz haftalardan bir tanesine aday Şarkılar Bizi Söyler 8. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Ulusal kanalların her akşam standart dizi projelerinden sıkılanların en uğrak adresi bu günlerde müzik programları oluyor. Kısa süre içerisinde ardı adına müzik ve eğlence programlarının ulusal TV kanallarında yer alması aslında bu programlara ne kadar ihtiyacımızın olduğunu da bize gösterdi diyebiliriz.

Kanal D ekranlarında Şarkılar Bizi Söyler programını diğer programlardan ayrı tutuyorum çünkü çok güçlü 3 isim bir arada. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin kendi performanslarının haricinde bir de programa konuk olarak gelen birbirinden başarılı sürpriz isimlerle program adeta izleyenlerin kulaklarının pasını siliyor.

8.Bölüm Konukları : Hande Yener, Berkay, Sami Özer ve Melihat Gülses oluyor. Bu isimler bu hafta Yıldırım Gürses'in sevilen şarkılarını seslendirecekler.

19 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan yeni bölümü tek parça halinde full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 19 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar