Şarkılar Bizi Söyler 1. Bölüm izle

Şarkılar Bizi Söyler 1. Bölüm izle

Son günlerde sık sık gerek TV kanallarında gerekse sosyal medya platformlarında tanıtımlarını izlediğimiz Şarkılar Bizi Söyler 1. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal D ekranlarında bundan böyle Perşembe akşamları müziğe doyacaksınız! İçinde bulunduğumuz pandemi kısıtlamaları sürecinde belki de en ihtiyacımız olan şey evlerimizde keyifli dakikalar geçirmek olduğunu düşünüyorum. Tam da bu durumda yeni başlayacak olan Şarkılar Bizi Söyler programı devreye giriyor diyebilirim.

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici gibi birbirinden başarılı ve çok sevilen 3 ismin bir araya geldiği programın ilk bölümü tanıtım videolarını izlediğimizde birinci bölümün konsepti Müslüm Gürses şarkıları seslendirileceği belirtiliyor. Milyonların sevgilisi Müslüm Gürses'in en sevilen ve unutulmaz şarkılarını Sibel Can ve Hakan Altun'dan dinleyeceğimiz programa Hüsnü Şenlendirici'nin klarneti deyim yerindeyse kulaklarımızın pasını alacak.

25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00'da yayınlanan programı full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 25 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar