MasterChef Türkiye Canlı izle

MasterChef Türkiye Canlı izle

TV8 ekranlarının en bilinen ve takip edilen programlarından bir tanesi olan "MasterChef Türkiye canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

TV8 CANLI YAYIN İZLE

Çok eğlenceli ve kendine has karakterleriyle hayran olunası 3 jüri üyesine sahip programın yarışmacılarının seçildiği bölümler ekranlarda yerini almaya başladı diyebiliriz.

MasterChef Türkiye yarışmasının jüri üyelerini herkes tanıyordur fakat biz yine de burada isimlerine yer verelim.

  • Somer Sivrioğlu ( Somer şefin kendine has giyim tarzı ve güleç yüzü programı izleyenlerin kalbini ısıtan cinsten diyebilirim. )
  • Mehmet Yalçınkaya ( Mehmet şefin mükemmeliyetçi arayışı ve sert hareketleriyle işini ne kadar ciddiye aldığını görüyoruz ve bu bence programın ciddiyetini gösteriyor. )
  • Danilo Şef ( Danilo şef ise özellikle Türkçe konuşurken kullandığı şive ve uslup ile izleyenleri ekranları karşısında kahkahalara boğuyor. )

Survivor yarışmasının hemen ardından yayın hayatına başlayan MasterChef Türkiye programı izleyenleri TV8 ekranlarına kilitleyeceğe benziyor. Daha şimdiden yarışmacı olarak katılan isimlerin sosyal medyada çok konuşuluyor olması programın ilerleyen günlerde reyting oranlarını alt üst edeceğini gösteriyor gibi.

 

Bu yazı 19 TEMMUZ 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar