Kuaförüm Sensin Canlı izle

Kuaförüm Sensin Canlı izle

Show TV ekranlarının gündüz kuşağındaki amiral gemisi programı olan "Kuaförüm Sensin Canlı izle" sayfamızdasınız, hoş geldiniz.

SHOW TV CANLI İZLE

Uzun süredir Show TV ekranlarının gündüz kuşağında amiral gemisi programı olarak yer alan Kuaförüm Sensin programı yakın tarihte gittiği devrim niteliğinde değişiklik ile adeta yeni bölümü başlıyormuşçasına bir atmosfer oluşturdu diyebiliriz.

Bu atmosferin en büyük etkeni kuşkusuz Bülent Ersoy'un jüri üyeliğine aylık 3 Milyon 250 Bin Lira gibi çok yüksek bir rakamla gelmiş olmasıdır. Bülent Ersoy ile birlikte Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç'ü de jüri koltuğuna oturtarak gündeme flaş haber düşüren yapım şirketi Global Medya bakalım bu riskin karşılığını alabilecek mi?

Kuaförüm Sensin programı 263. bölümüyle 15 Haziran 2020 tarihinde Show TV ekranlarında saat 12:30'da yeni jüri üyeleriyle merhaba diyecek.

Özellikle Kuaförüm Sensin programı fanlarına sormak istiyorum: siz bu jüri değişikliğinden memnun musunuz? Sizce bu jüri üyeleri programa nasıl bir renk katar? Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

Bu yazı 11 HAZIRAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar