Kapanmadan Kazan - Star TV

Kapanmadan Kazan - Star TV

Star TV'nin yaz sezonu boyunca izleyicilerine nasıl bir yayın akışı planlaması yaptığını hazırlamış olduğu tanıtım video klibiyle twitter hesabından paylaştı. Bu programlar arasında Alp Kırşan'ın yer aldığı "Kapanmadan Kazan" bir nevi yarışma programı dikkat çekti.

Kapanmadan Kazan - Star TV izle

Alp Kırşan'ın sempatik ve sıcak kanlı tavırlarıyla bu yarışma formatına çok uygun bir karakter olduğu daha ilk saniyeden görülüyor, sunucusu açısından çok başarılı bir tercih olduğunu belirtmeliyim.

Yarışmanın formatına gelecek olursak Alp Kırşan sokakta insanların karşısına aniden çıkıyor ve çokta zor olmayan sorular soruyor ve doğru cevap verenler kendini ansızın bir yarışmanın içinde buluyor ve yetişmek zorunda oldukları bir koşturmacanın içinde yer alıyorlar. Sürekli kapılar kapanıyor ve o kapıların kapanmadan yarışmacıların o kapıdan geçmeleri ve daha fazla ödül kazanmak için hızlı olmaları ve doğru cevaplar vermeleri gerekiyor. Tabi bu süreçte ekranlara yansıyan komik görüntüler de programı daha çok izlenir hale getiriyor :)

Bu yazı 31 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar