Hayalimdeki Gelinlik Canlı izle

Hayalimdeki Gelinlik Canlı izle

Televizyon sektörünün yeni sezonunda kanallarda yeni yarışmaları görmeye başlıyoruz. Farklı bir konsept olan yarışma "Hayalimdeki Gelinlik Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

STAR TV İZLE

Yeni evlenecek olan bayanlar için ideal TV programları hayata geçiyor. Daha öncede paylaştığımız gelinlik programına bir yenisi daha ekleniyor. Yine gündüz kuşağındaki gibi yarışma havasında geçecek olan Hayalimdeki Gelinlik programı ekstra olarak kısıtlı bütçe ile gelinlik seçimi konusundaki zorlukları ekrana taşıyacak. Ayrıca verilen bütçe ile sadece gelinlik seçimi değil makyaj ve kuaför masrafları, annelerinin giyeceği elbiseye kadar bir çok farklı ödemeler yapmak durumunda olacaklar.

Çok yakında sizinle Hayalimdeki Gelinlik yarışma programına nasıl kayıt olabileceğiniz, başvuru formunu doldurabileceğiniz sayfayı da paylaşmayı düşünüyoruz. KavunTV.com'u takip etmeyi bırakmayınız.

Hayalimdeki Gelinlik programı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi, duygu ve düşüncelerinizi lütfen bizimle yorum yaparak paylaşınız.

Bu yazı 06 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar