Bir Şansım Olsa Canlı izle

Bir Şansım Olsa Canlı izle

Kanalların bünyesinde farklı formatlarda programlara yer vermesiyle birlikte ortaya çıkan harika bir yapım olan "Bir Şansım Olsa Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

SHOW TV CANLI İZLE

Show TV ekranlarında sadece hafta sonları yayınlanmaya başlayan ve kısa süre içerisinde seyirci kitlesinden oldukça olumlu dönüşler gören Bir Şansım Olsa programı Cumartesi ve Pazar günleri saat 13.00 da izleyenleriyle buluşuyor.

Hayatında pişmanlık duyanların ve o pişmanlıktan ders çıkarıp düzeltmek adına başvurduğu programda izleyenlerinde iç dünyasında kendisiyle hesaplaşmalarına yol açıyor diyebiliriz.

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay'ın, yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği 'Bir Şansım Olsa' pişmanlık duyanlara kapılarını açacak. İkinci bir şans isteyenlerin başvuracağı, "keşke"lerine çözüm arayacağı programda gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek. "Zaman makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?" sorusuna cevap arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir şans daha isteyecek.

Programın yeni ve son bölümü takibini yapabilmeniz için KavunTV platformunu ziyaret etmeyi sakın unutmayınız.

Bu yazı 07 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar