Benimle Söyle Yarışması Nasıl Katılırım? Başvuru Formu

Benimle Söyle Yarışması Nasıl Katılırım? Başvuru Formu

Benimle söyle nasıl başvururum, benimle söyle yarışmasına nasıl katılırım, benimle söyle başvuru formu doldurmak istiyorum diyorsanız doğru sayfadasınız.

Benimle Söyle Yarışması Başvuru Formu için TIKLA

Benimle Söyle Canlı izlemek isteyenler sayfamızda Fox TV sayfasını ziyaret edebilir.

Fox TV ekranlarının 2019 yazına bomba gibi programlarla hazırlandığının en büyük göstergelerinden bir tanesi de Benimle Söyle yarışması olacak gibi gözüküyor.

- Yarışmadan size bahsetmeden önce bu yarışmanın Dünya'da çok fazla ses getiren " All Together Now" isimli yarışmanın ülkemizde Benimle Söyle ismiyle yayınlanacağını belirtelim.

Yarışmanın formatından bahsedecek olursak şöyle düşünün; sahneye çıkıyorsunuz ve halkın her kesiminden müzik ile ilgili 100 kişi var ve siz elinizdeki mikrofonla söylediğiniz şarkıya orada bulunan 100 kişiden en fazla jürinin ayağa kalkmasını veya size eşlik etmesini sağlayacaksınız. Her bölümde 10 kişinin yarışacağı programda rekabet bi hayli yüksek olacak.

2020 yılına girdiğimiz bu günlerde Benimle Söyle programında Birce Akalay ile yolların ayrıldığı ve Kanal D yerine artık Fox TV'de yayınlanacağı bilgisi elimize ulaşan bilgiler arasında. Bakalım ilerleyen günlerde programda daha fazla ne gibi değişiklikler göreceğiz.

 

Bu yazı 17 NISAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar