Android Mobil Canlı TV izleme uygulaması

Online CANLI TV İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

Android Canlı TV İzleme UYGULAMASI İNDİR

Telefonlar artık her zaman elimizde ve hayatımızın bir parçası oldukları kaçınılmaz. Hatta telefonlar için artık insanların organı gibi bir unsur oldukları da söyleniyor ve bence de bu söylenilenler doğru gibi. Hal böyle olunca insanların internet üzerinden ihtiyaç duyacakları her şeyin telefona uyarlanması da kaçınılmaz tabiki.


Telefon uygulamaları arasında biz neden olmayalım dedik ve kullanıcılarımızın siteye girme zahmeti göstermeden telefonlarına uygulama olarak indirebilecekleri "Cepte Canlı TV" uygulamamızı hazırladık ve sizlerle paylaşmanın sevincini yaşıyoruz. Mobil Canlı TV olarak 7 gün 24 saat dilediğiniz kanalı canlı olarak izleyebilir, dizileri ve programları takip edebilir ve sayfamızda bulunan içeriklere yorum gönderebilirsiniz.

Ayrıca uygulamamızda da her kategoride TV kanallarını bulmanız mümkündür. Örneğin Dini kanallar, müzik, belgesel, haber veya çizgi film kanalları gibi bir çok kategori mevcuttur.

Azerbaycan ve Kıbrıs TV kanallarını da uygulamamızdan canlı izleyebilirsiniz.

Lütfen uygulamamızı kullandıktan sonra uygulamamızda olmasını istediğiniz her ne varsa bizimle irtibata geçerek paylaşınız. Sizin fikirleriniz bizim için gerçekten çok önemlidir.

Bu yazı 20 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Serkan tarafından 2019-11-01 14:22:35 tarihinde gönderilmiştir.

Uzun zamandır arayıpta bulamadığım android uygulamasını burada buldum çok teşekkürler. İndirmeden önce çekincelerim vardı fakat uygulama süper!

Mamut tarafından 2019-11-30 14:09:41 tarihinde gönderilmiştir.

aradığım uygulama tam olarak bu. diğerlerinde sürekli yayınlarda sorun oluyordu teşekkürler

Son Yorumlar