Android Mobil Canlı TV izleme uygulaması

Android Canlı TV İzleme UYGULAMASI İNDİR

Telefonlar artık her zaman elimizde ve hayatımızın bir parçası oldukları kaçınılmaz. Hatta telefonlar için artık insanların organı gibi bir unsur oldukları da söyleniyor ve bence de bu söylenilenler doğru gibi. Hal böyle olunca insanların internet üzerinden ihtiyaç duyacakları her şeyin telefona uyarlanması da kaçınılmaz tabiki.


Telefon uygulamaları arasında biz neden olmayalım dedik ve kullanıcılarımızın siteye girme zahmeti göstermeden telefonlarına uygulama olarak indirebilecekleri "Kiraz TV" uygulamamızı hazırladık ve sizlerle paylaşmanın sevincini yaşıyoruz. Mobil Canlı TV izle olarak 7 gün 24 saat dilediğiniz kanalı canlı olarak izleyebilir, dizileri ve programları takip edebilir ve sayfamızda bulunan içeriklere yorum gönderebilirsiniz.

Ayrıca uygulamamızda da her kategoride TV kanallarını bulmanız mümkündür. Örneğin Dini kanallar, müzik, belgesel, haber veya çizgi film kanalları gibi bir çok kategori mevcuttur.

Azerbaycan uygulamamızda Türk TV kanallarının haricinde kardeş ülke Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs televizyon kanalları da mevcuttur. Bu kanalları da dilediğiniz zaman canlı olarak seyredebilirsiniz.

Lütfen uygulamamızı kullandıktan sonra uygulamamızda olmasını istediğiniz her ne varsa bizimle irtibata geçerek paylaşınız. Sizin fikirleriniz bizim için gerçekten çok önemlidir.

Bu yazı 20 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Serkan tarafından 2019-11-01 14:22:35 tarihinde gönderilmiştir.

Uzun zamandır arayıpta bulamadığım android uygulamasını burada buldum çok teşekkürler. İndirmeden önce çekincelerim vardı fakat uygulama süper!

Mamut tarafından 2019-11-30 14:09:41 tarihinde gönderilmiştir.

aradığım uygulama tam olarak bu. diğerlerinde sürekli yayınlarda sorun oluyordu teşekkürler

Mayki tarafından 2020-04-25 02:18:29 tarihinde gönderilmiştir.

Eski android telefonumda uygulamanızı kullanıyordum fakat şimdi iphone ios sistemi kullanıyorum lütfen iphonelar içinde uygulama geliştiriniz

Son Yorumlar