Aileler Yarışıyor Canlı izle

Aileler Yarışıyor Canlı izle

Televizyon ekranlarında yaşanan tatlı rekabetleri ülke olarak her zaman çok sevmişizdir bu durumu göz önünde bulundurarak "Aileler Yarışıyor canlı izle" sayfasını sizlerle paylaşarak bu programı izlemenize kolaylık sağlamak istedik.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

TRT 1 CANLI YAYINI İZLE

Özellikle oynadığı dizilerde kendine has tarzıyla izleyici kitlesinin takdirini toplamayı başaran Ufuk Özkan'ın sunuculuğunu yaptığı program hafta içi her gün saat 13:00'da TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Programın adından da anlayacağımız gibi her gün ailelerin kıyasıya rekabetini konu edinen programın gündüz kuşağında alternatif yayın arayanlar için eğlenceli yarışma programı olarak başarılı bir reyting oranları elde etmiştir. Ufuk Özkanın samimi tavrı, ailelerin doğallığı ve yarışmanın seviyeli konseptiyle harika bir program ortaya çıkmıştır.

Çok yakında size aileler yarışıyor programına nasıl katılabileceğiniz, nasıl başvuru formu doldurabileceğinizin bilgilerini de paylaşacağımı burdan söylemek isterim.

Aileler Yarışıyor Başvuru Formu Sayfamız İçin Tıklayınız

Aileler yarışıyor programını izliyorsanız eğer lütfen program hakkındaki fikirlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşınız, yaptığınız yorumlar en kısa süre içerisinde sayfamızda yer alacaktır.

Bu yazı 20 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar