Yılbaşı TV Yayın Akışı, 2020-2021 Yılbaşında TV de ne var? Programlar ve Diziler

Merhaba, "Yılbaşı TV Yayın Akışı, Yılbaşında TV de ne var? Programlar ve Diziler var" sorularının cevapları bu sayfada. Evet bildiğiniz üzere 2020 yılınıda geride bırakmaya hazırlanıyoruz ve 2021 yılı için şimdiden bütün ziyaretçilerimize her şeyin gönüllerince olmasını diliyor ve 2021 yılının sağlık, mutluluk ve sevgi getirmesini temenni ediyorum.

KavunTV.com sitesi olarak kullanıcılarımızın yılbaşı akşamı televizyon ekranlarında hangi programların hangi dizilerin yayınlanacağını aktarmak istedik, umarım keyifli bir yılbaşı akşamı geçirirsiniz. Lütfen sayfanın en alt kısmından yorum yaparak yılbaşı akşamı programları hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşınız.

2020 - 2021 Yılbaşı Akşamı TV de Ne Var? 

 • TRT 1 Yılbaşı Programı: Kalk Gidelim Dizisi Yılbaşı Özel Finali (TIKLA - İZLE) Tam 4 sezondur TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen dizi yılbaşı özel bölümüyle ekranlara tatlı ve eğlenceli bir vedaya hazırlanıyor.

 • Star TV Yılbaşı Yayını: İbo Show Yılbaşı Özel ( TIKLA - İZLE ) programı ile dev isimleri konuk ediyor. Bülent Ersoy, Seda Sayan ve Hande Yener'in konuk olacağı bu program kaçmaz!

 • TV8 Yılbaşı Programı: O Ses Türkiye Yılbaşı Özel ( TIKLA - İZLE ) TV8 ekranlarında bir klasik haline gelen yılbaşı akşamı O Ses Türkiye programında yarışmacılar değil ünlülerin şarkı performanslarına şahit olacağız. Birbirinden eğlenceli saatlerin yaşandığı programda müzik ve bol kahkaha sizleri bekliyor olacak.

 • Kanal D Yılbaşı Programı: Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel (TIKLA - İZLE) programıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Birbirinden eğlenceli skeçler ve sürpriz konukları arasında Hülya Avşar, Kibariye, Cengiz Kurtoğlu, Koray Avcı ve Emircan İğrek katılıyor. ve daha bir çok isim yılbaşı özel bölümünde buluşuyor.

 • Fox TV Yılbaşı Programı: (TIKLA - İZLE) Diğer kanalların dışında Fox TV Yılbaşı için 2 güzel yabancı filme ekranlarında yer verecek. Filmlerin adı henüz açıklanmadı fakat açıklandığında buradan sizlerle paylaşacağız.

 • Show TV Yılbaşı Yayın Akışı: Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel ( TIKLA - İZLE ) programının süpriz konukları arasında Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu ve Olgun Toker ve bir çok sürprizler sizleri bekliyor.

 • ATV Yılbaşı Programı: Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel programında Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu programa Serdar Ortaç, Burak Kut ve Emel Müftüoğlu konuk olacak.

  - DİJİTAL PLATFORMLARDA ÖNE ÇIKAN YILBAŞI PROGRAMLARI -

 • 2020 - 2021 Yılbaşı akşamı için ilk açıklama BluTV dijital platformundan geldi. Ata Demirer Gazinosu 31 Aralık Perşembe akşamı BluTV platformunda sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 • Cüneyt Özdemir Yılbaşı Özel Programı (TIKLA - İZLE) Youtube üzerinden yayın yapan gazeteci hazırladığı yayının ve 5-6 saat süreceğini duyurdu. Alternatif program düşünenlerin göz atmasını tavsiye ediyoruz. Programın içeriğinde; Direk dansı, DJ performansları ve dünyanın bir çok yerinden canlı bağlantılar olacak.

 • Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan'ın sosyal medya üzerinden başlattıkları Mücbir Sebepler programına olan dev ilgiden sonra bir proje haline döndü ve Mucbir Yılbaşı Özel Programıyla Gain Dijital Platformunda yer alacak.

 Sitemizde bulunan TV Yayın Akışı bölümünden de takip edebilirsiniz.

Bu yazı 24 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar