Yeni Hayat 9. Bölüm izle ( Final Bölümü )

Yeni Hayat 9. Bölüm izle ( Final Bölümü )

Birbirinden başarılı oyuncuların bir araya geldi kadrosuyla yayın hayatına başlayan fakat reytinglerde umduğu oranı yakalayamayan dizi Yeni Hayat 9. Bölüm izle Final Bölümü sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Kanal D ekranlarının yeni sezonda izleyiciyle buluşan yeni dizileri arasında bulunan Yeni Hayat dizisi haftanın en zorlu reyting rekabeti yaşandığı Perşembe akşamına tutunamayarak final yapma kararı aldı. Yeni Hayat dizisi neden yok? neden yayınlanmadı, yayından kaldırıldı mı? sorularının cevabı olarak buraya yazmış olalım ne yazık ki dizi bitiyor.

Dizinin 29 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin fragmanı izlediğimizde final bölümünde neler olacak sorusunun kısa cevabı olarak şunları söyleyebiliriz;

Timur, Adem'i kovuyor! Yasemin'in içinde bulunduğu durum artık çevresindekileri de rahatsız eder. Yasemin, uğradığı şiddetten yorulmuştur. Timur ise en son çareyi Adem'i kovmakta bulur ve Adem'e onu kovduğunu söyler!

Yeni Hayat Oyuncu Kadrosu : Serkan Çayoğlu (Adem Şahin), Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan), Tayanç Ayaydın (Timur Karatan), Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin), İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan), Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin), Devrim Nas (Özgür Haseki), Aziz Caner İnan (Bekir Tosun), Nebil Sayın (Kunduzi), Ayşe Tunaboylu (Nesibe Toprak), Begüm Akkaya (Fatma Karagöz), Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz), Övül Özbay (Berna Soydan Haseki), Seher Terzi (Melahat)

Yapım: OJO Pictures
Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan
Yönetmenler: Başak Soysal – Cem Özüduru
Senaryo: Elif Usman, Serdar Soydan, Deniz Büyükkırlı

Bu yazı 29 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar