Yeni Hayat 3. Bölüm izle

Yeni Hayat 3. Bölüm izle

Yayınlandığı her yeni bölümüyle izleyici kitlesini genişleten başarılı yapımlardan Yeni Hayat 3. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Kanal D ekranlarının yeni sezonda başlayan yeni dizilerinden bir tanesi olan Yeni Hayat dizisi başarılı oyuncu kadrosu ve farklı formata sahip senaryosu ile ilerleyen haftalarda Perşembe akşamlarının reyting oranlarına damga vuracağını ön görüyoruz.
17 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00'da yayınlanacak olan bölümü tek parça ve full izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

3.bölüme dair yayınlanan 2 fragmana göz attığımızda neler olacak sorusunun cevabından kısa kısa bahsetmek istiyoruz.

Yasemin, Adem'i kendine aşık etmeye çalışıyor. Yasemin, Kunduzi'nin dediğini yapar ve Adem'le yakınlaşmaya çalışır. Genç kadının tek çözüm yolu Adem'in kafasını karıştırmak ve peşinden sürdüğü izi kaybetmektir. Ancak Adem, Yasemin'in hedef şaşırtmaya çalıştığının farkındadır. Peki Adem, Yasemin'in yakınlaşmasına ne kadar karşı koyabilecek?

Yasemin ve Timur arasında neler oluyor? Yasemin amacına ulaşabilecek mi? Yasemin, Adem'in ilgisini çekmeye devam eder. Bir yandan da Timur'dan kurtulmanın planını yapar. Yasemin Timur'la çıktıkları yolda silahlı adamlar tarafından kaçırılır. Yasemin'in kaçırıldığını duyan Adem ne yapacak?

Yeni Hayat Oyuncu Kadrosu : Serkan Çayoğlu (Adem Şahin), Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan), Tayanç Ayaydın (Timur Karatan), Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin), İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan), Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin), Devrim Nas (Özgür Haseki), Aziz Caner İnan (Bekir Tosun), Nebil Sayın (Kunduzi), Ayşe Tunaboylu (Nesibe Toprak), Begüm Akkaya (Fatma Karagöz), Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz), Övül Özbay (Berna Soydan Haseki), Seher Terzi (Melahat)

Yapım: OJO Pictures
Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan
Yönetmenler: Başak Soysal – Cem Özüduru
Senaryo: Elif Usman, Serdar Soydan, Deniz Büyükkırlı

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar