Yeni Hayat 2. Bölüm izle

Yeni Hayat 2. Bölüm izle

Yayınlandığı ilk bölümüyle özellikle sosyal medyaya damga vuran Yeni Hayat 2. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Yeni sezonda Kanal D ekranlarını güçlendirek yapımların arasında dikkat çeken Yeni Hayat Dizisi sürükleyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla uzun soluklu bir proje olarak görülmekte.
10 Eylül Perşembe akşamı 20.00'da yayınlanacak olan diziyi full bir şekilde tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Yayınlanan ilk bölümünün ardından 2. bölüme dair 2 tane tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu fragmanları izleyerek 2. bölümde neler olacak sorusunun cevabını bulmaya çalışalım isterseniz.

Adem ve Yasemin arasındaki gerilim artıyor! Adem, Yasemin'den şüphe etmektedir. Bu durum ikili arasındaki gerilim gittikçe artırır. Saklı kalmış gerçeklerin ortaya çıkması uzun zaman almayacaktır.

Adem'in kızının hayatı tehlikede! Yasemin'in korumalığını yapan Adem, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Timur Karatan'ın pazarlık yaptığı adam Adem'i kızı ile tehdit ediyor. Adem ise, Yasemin'in söyledikleri üzerine şüphelenmeye başlıyor. Bu tehditin Karatan Ailesi ve Yasemin ile bağlantısını bulmaya çalışıyor. Tehdit eden adam Ademin'in kızını kaçıracak mı? Adem, kızını bu tehlikeden koruyabilecek mi?

Yeni Hayat Oyuncuları : Serkan Çayoğlu (Adem Şahin), Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan), Tayanç Ayaydın (Timur Karatan), Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin), İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan), Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin), Devrim Nas (Özgür Haseki), Aziz Caner İnan (Bekir Tosun), Nebil Sayın (Kunduzi), Ayşe Tunaboylu (Nesibe Toprak), Begüm Akkaya (Fatma Karagöz), Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz), Övül Özbay (Berna Soydan Haseki), Seher Terzi (Melahat)

Yapım: OJO Pictures
Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan
Yönetmenler: Başak Soysal – Cem Özüduru
Senaryo: Elif Usman, Serdar Soydan, Deniz Büyükkırlı

Bu yazı 10 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar