Yasak Elma 76. Bölüm izle

Yasak Elma 76. Bölüm izle

Her yeni bölümüyle izleyici kitlesini şaşırtan ve heyecanlandıran Yasak Elma Dizisi 76. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. 14 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00'da Fox TV ekranlarında yer alacak diziyi full ve tek parça halinde izlemek için konuyu sonuna kadar okuyunuz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak sahipleri tarafından yapılan bildirim neticesinde Kaldırılmıştır.


FOX TV CANLI

Yayınlandığı akşam Fox TV ekranlarının reyting oranlarında elini güçlendiren ve 3 sezondur başarılı grafiğini sürdüren Yasak Elma dizisi yeni sezonda da izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başarmakta.

Yeni 76.bölümüne dair yayınlanan fragmanı izlediğimizde yine taşları yerinden oynatacak gelişmelere sahne olacak saniyeler yer almakta. 76. bölümde neler olacak sorusunun kısa cevabı; Şahika'nın abisine holdingin %10 hisse sahibi olduğunu fakat Ender'in bunu Kaya'dan yani kocasından sakladığını söyleyen Şahika, Ender'i zor durumda bırakıyor ve Ender bu yaptığının hesabını Şahika'dan soracağını söylüyor. Ayrıca Yıldız'ın, Halit ile yeniden birlikte olmasını isteyen Yıldız'ın annesi Halit Argun ile görüşmeye gider ve Yıldız'ın peşinde olan birinin olduğunu ve Yıldız'ın aklını karıştırmaya çalıştığını söyler. Halit O'na kim bu adam diye sorduğu sırada odaya Kerim girer ve annesi işte O adam Kerim'dir der ve fragman tam da burada sona erer.

Yasak Elma Oyuncu Kadrosu

Halit Argun (Talat Bulut), Ender Ekinci (Şevval Sam), Yıldız Yılmaz (Eda Ece), Şahika Ekinci (Nesrin Cavadzade), Kaya Ekici (Barış Kılıç), Zehra Argun (Şafak Pekdemir), Lila (Buçe Buse Kahraman), Caner Çelebi (Barış Aytaç), Erim Argun (İlber Kaboğlu), Emir (Serkan Rutkay Ayıköz), Yiğit Ekinci (Doğaç Yıldız)

Bu yazı 14 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar