Uyanış Büyük Selçuklu 4. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 4. Bölüm izle

Tarihimizin çok önemli  bir dönemine ışık tutan başarılı prodüksiyona ve oyuncu kadrosuna sahip dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 4. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu 5. Bölüm Tek Parça İzle TIKLA

TRT 1 ekranlarında son dönemlerde görmeye alışık hale geldiğimiz birbirinden başarılı dönem dizilerinin arasında dahil olan ve Selçuklu dönemini, o süreçte yaşanan zorlukları, fedakârlıkları ve mücadeleleri ekranlara taşıyan dizinin yeni bölümünde izleyenleri sürpriz gelişmeler beklemekte.

19 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için dizi bittikten kısa süre sonra bu sayfayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Mümkün olan en kısa zamanda dizi tek part halinde bu sayfada yer alacaktır.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Cemal Toktaş ve Mehmet Özgür gibi başarılı oyuncular yer almakta.

Dizinin tasarımını Emre Konuk üstlenirken, senaryosunda Serdar Özonalan yer almakta. Yönetmen koltuğunda oturacak isim Sedat İnci olacak.

Bu yazı 19 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar