Star TV Sol Yanım Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Star TV Sol Yanım Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Şu sıralar Star TV ekranlarında tanıtımlarını izlediğimiz yeni başlayacak olan dizilerden bir tanesi olan Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkındaki tüm bilgiler bu sayfada!

İçinde bulunduğumuz TV yayın döneminde yayın hayatına başlayan ve kısa süre içerisinde çok sevilen yeni diziler kervanına bir yenisi daha katılıyor. Henüz hangi günde yayınlanacağı bilgisi verilmeyen diziyi şimdiden sosyal medya üzerinden Adını Feriha Koydum dizisine benzediğine dair yorumlar yapılmakta.

Bu yorumları okuduktan sonra yaptığımız araştırma bu yorumları yapanları haklı çıkarıyor olabilir dedirtiyor çünkü Adını Feriha Koydum dizisi ile Sol Yanım dizisi senaristi Melis Civelek olarak karşıma çıkıyor.

Sol Yanım Dizisi Oyuncuları

Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Özgür Cem Tuğluk, Murat Balcı, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker.

Sol Yanım Dizisi Konusu / Hikayesi

Sol Yanım, genç aşıklar Serra ve Selim’in hikayesi çevresinde gelişen sırlar ve entrikalarla dolu sürükleyici bir hikâyeyi ekrana taşıyacak. “Tam olarak ağızlarında gümüş kaşık ile doğdular: Selim, Serra, Biricik ve Burak… Serra'nın hikayesi diğerlerine göre bambaşka ama tesadüfler onu da bu gençlerin arasında yeni bir başlangıca sürükleyecek!” Bu dört genci buluşturan Kuzey Üniversitesi, kampüs yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak.

Bu yazı 19 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar