Sen Çal Kapımı 16. Bölüm izle

Sen Çal Kapımı 16. Bölüm izle

Bünyesinde bulundurduğu başarılı oyuncu kadrosuna yeni isimleri de katarak sezona harika giriş yapan dizilerden bir tanesi Sen Çal Kapımı 16. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV ekranlarının en sevilen ve çok sıkı takipçi kitlesi bulunan sosyal medya hesaplarıyla bildiğimiz dizisi Sen Çal Kapımı her yeni bölümüyle izleyenlere nefes aldırmadan ekranları başına kilitlemeyi başarmakta. Son dönemin en popüler oyuncularının yer aldığı dizinin yeni bölümde de bir çok sürprizler mevcut.

Dizinin 28 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 16.bölümü tanıtımına dair yayınlanan fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusunun cevabı;

Serkan ile Eda'nın aşk dolu yemek yediği sahne izleyenlerin içini ısıtacak. Akabinde Eda'nın Serkan'ın omuzuna başını yaslayıp yol yaptığı görüntüler bu sahnenin devamını isteyen izleyenler kaçırılmayacak fırsat. Fragmanın sonunda Eda'nın kendi sesiyle söylediği şarkı izleyenleri gülümsetecek. Kafasında soru işaretleri bulunduran Eda, Serkan'dan doğruları duyabilecek mi?

Sen Çal Kapımı Oyuncuları : Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Bu yazı 28 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar