Sen Çal Kapımı 10. Bölüm izle

Sen Çal Kapımı 10. Bölüm izle

Yayınlandığı her yeni bölümüyle izleyenleri Fox TV ekranları başına kilitleyen dizi Sen Çal Kapımı 10. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak sahipleri tarafından yapılan bildirim neticesinde Kaldırılmıştır.

FOX TV İZLE

Yaz sezonunda başlayıp yeni yayın sezonunda da başarılı reyting oranlarıyla yayın hayatına devam eden diziler arasında yer alan Sen Çal Kapımı son bölümünde aşk karmaşası yaşanacak gibi gözüküyor.
Diziyi full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Yayınlanan 2 fragmanı izlediğimizde Eda ile Serkan arasında aşk karmaşası devam ediyor. Aralarındaki nişanın bir kurgu olduğunu Selin'e söyleyen ikili aralarındaki hisleri birbirlerine söyleyemediği için acı çekiyorlar adeta. Aralarında yaptıkları anlaşmanın sona ermesine 1 hafta kala Selin ile Ferit'in düğünü ortalığı iyice karıştırıyor. Tam bu durumda Selin, Serkan'a içinde eğer küçücük bir ışık varsa benim için ben hemen Ferit'ten ayrılırım dediği sahne dikkat çekiyor.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları : Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Bu yazı 16 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar