Sefirin Kızı 19. Bölüm izle

Sefirin Kızı 19. Bölüm izle

Yayınlandığı her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen yapımlardan olan Sefirin Kızı 19. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak sahipleri tarafından yapılan bildirim neticesinde Kaldırılmıştır.

STAR TV İZLE

14 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00'da Star TV ekranlarında yerini alacak olan Sefirin Kızı dizisi takipçilerini yine sürprizlerle dolu bir bölüm bekliyor olacak. Diziyi full bir şekilde ve tek parça halinde kesintisiz izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirler.

19.bölüme dair yayınlanan 2 fragmanda izleyenlere yok artık dedirtecek sahneler yer almakta. Kısaca 19. bölümde neler olacak? sorusuna cevap verecek olursak;

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der. Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır. Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Engin Akyürek (Sancar), Neslihan Atagül (Nare), Erhan Alpay (Akın), Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halisefe), Tülin Yazkan (Menekşe), Ömrüm Nur Çamçakallı (Küçük Nare), Hivda Zizan Alp (Elvan), Doğukan Polat (Yahya)

Bu yazı 14 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar