Sefirin Kızı 18. Bölüm Yeni Sezon izle

Sefirin Kızı 18. Bölüm Yeni Sezon izle

Geçtiğimiz sezon yayınlandığı akşamlar izlenme rekorları kıran Sefirin Kızı Dizisi Yeni Sezon izle sayfasına hoş geldiniz.

Nihayet televizyon kanalları için yeni sezon hazırlıkları sonuç vermeye başladı ve dizilerin yeni bölümleri ekranlarda izleyenlerine merhaba diyor.
7 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00'da yayınlanacak dizinin yeni ve son bölümünü tek parça halinde full bir şekilde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Sabırsızlıkla yeni sezonu başlaması beklenen dizilerin başında Star TV'nin Sefirin Kızı dizisi geliyordu, geçtiğimiz sezon yayınlandığı Pazartesi akşamına adeta damgasını vuran yapımın bu sezonki performansı da çok merak edilmekte.

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Engin Akyürek (Sancar), Neslihan Atagül (Nare), Erhan Alpay (Akın), Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halisefe), Tülin Yazkan (Menekşe), Ömrüm Nur Çamçakallı (Küçük Nare), Hivda Zizan Alp (Elvan), Doğukan Polat (Yahya)

Sefirin Kızı Yeni Sezon Hikayesi

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der. Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır. Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.” Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

Bu yazı 07 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar